Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni az exemet.6 hónapos kapcsi, és már 2 hónapja szakított velem, és nem tudok továbblépni rajta. Ti mit csinálnátok? 18/F

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Májusba szakított velem az exem mivel azt mondta hogy nem volt boldog velem, és nem akar így velem lenni.. de utánna meg azt mondta hogy egy kis idő kell neki, elég volt most a kapcsolatbol.. de már aznap össze jött egy másik pasival, amikor szakított velem.. azt mondta pár év múlva lehet újra megpróbálni.. de tuti hogy hazudik..

mit csináljak?? :( :( Nem tudom elfelejteni.. :( nem tudok nem rá gondolni.. :(

Nem vagyok én ilyen "elveszett" srác..

De most kajak szét vagyok törve.. :(


2018. júl. 10. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hónap volt és 2 hónapja történt, mit vársz? eltöltött időt szorozd meg 2-vel, annyit kell várni. majd egy év múlva már nem lesz ennyire rossz.
2018. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy nehéz az első pár hónapban. Az idő tényleg megoldja persze kinek van kedve kivárni? 😑 Viszont semmiképp se érezd magad szerencsétlennek a világon nagyon sok más dolog is létezik. Sport, hobbi, haverok (más csajok!!!) Nem jó ha az érzelmi világod ennyire függ egy másik embertől és ha amúgy sem volt boldog veled akkor ne sírd vissza
2018. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Kapcsi" .... .:D Most csodálkozol hogy otthagyott? Ne beszélj már úgy mint egy homár...
2018. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 éves kapcsolat volt. Májusban kinyögte, hogy szakít. Előtte 2 hónappal is megtehette volna, csak tartottam benne a lelket (nemtom minek).


Szóval velem is 2 hónapja szakítottak, csak 4x annyi ideig voltunk együtt mint ti. Első 2 hét elég rossz volt, most eszembe se jut a csaj. Menni akart, akkor menjen ő baja, ő dobott el engem. Tovább kell lépni nem vergődni mint bálna a tengerparton. Nem azt mondom, hogy könnyű, de nem becsült meg és szakított, akkor menjen. Nem kell utálkodni meg haragban lenni, mi jóban maradtunk bár nem beszélünk, sőtt én kerülöm is őt, szerencsére más irányban lakunk így nem sűrűn futok össze vele. Engem nem érdekel mi van vele, kivel van, mit csinál. Állj fel ha férfi vagy. Ha nem tudsz csak nyafogni, akkor irány a játszótér.

2018. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!