Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok továbblépni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok továbblépni?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szerelmes vagyok egy fiúba. 3 éve elkezdtünk randizgatni, azt hittem össze fogunk jönni. De ő összejött helyettem egy másik lánnyal. Pár hónappal később szakított a barátnőjével, és megkeresett.Azóta 2 éve együtt vagyunk, a legnagyobb boldogságban, nagyon szeretjük egymást. Rengetegszer elmondta mennyire sajnálja, és mennyire szégyelli magát azért, hogy akkor nem engem választott. De azóta is bármikor eszembejut felidegesítem magam, és rettenetes haragot érzek a barátom iránt. Nagyon sokszor sírok miatta. Mit csináljak hogy tovább tudjak lépni? Hisz már több éve volt.. 18/L
2018. jún. 30. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
ilyen kerdeseket hogy tesznek fel sirok 😭
2018. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy már az én barátom, és engem szeret, de annyira bántja az egómat ez az egész, hogy nem bírom elfelejteni
2018. júl. 1. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:
#OMFG
2018. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Jó felejtést :)

Ahh de szemét vagyok :DD

2018. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ezt megbeszélni vele.
2018. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
te nagyon mérgező ember lehetsz
2018. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miert lennek mergezo ember? A parommal nem viselkedek mashogy emiatt, fel se hozom neki. Mas problema pedig nincs kozottunk.
2018. júl. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!