Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok


22 éves vagyok, soha nem volt még párkapcsolatom, azonban az egyetemen nagyon megtetszett egy lány, akivel nem ismertük egymást (egy szót sem váltottunk egymással), de egy évfolyamra járunk. Egy kicsit visszahúzódóbb típus vagyok, ezért nagyon sokáig nem mertem megszólítani. Egyébként ő is inkább egy visszahúzódóbb, csendesebb lánynak tűnik. Decemberben viszont végre elhatároztam, hogy véget vetek ennek. Ezért ahelyett, hogy bementem volna a reggeli előadásra, a virágbolt felé vettem az irányt. Vettem egy szál gerberát, amivel aztán bementem a suliba, megvártam az előadás végét, és azt, hogy kifelé jöjjön a teremből. Ekkor végre megszólítottam, és mondtam neki, hogy "ezt a virágot neked hoztam". "Nekem?" kérdezte. Mondtam, hogy "Igen, mert egy nagyon szép és kedves lánynak tartalak, akit jó lenne megismerni". Egy rövid ideig tartó néma csend után azt mondta, hogy "Sajnálom, de éppen alakulóban van egy kapcsolat egy másik fiúval". Ez egy kegyes hazugság volt, mert azóta sincs senkije. Így tehát hoppon maradva álltam ott egy virággal a kezemben, és nem tudtam, hogy hogyan tovább ezután.


Szerintetek mi lehetett az oka ennek? Lehet, hogy túlságosan nyomulósnak tűnhetett a dolog (nem állt szándékomban nyomulósnak lenni)? Más lányok is hasonlóan cselekedtek volna?


Ez az eset természetesen még tovább csökkentette az önbizalmamat a lányokkal való ismerkedés terén.


Köszi a válaszokat


2018. júl. 10. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehéz megérteni a lányokat. Azért a virágot elfogadhatta volna...
2018. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.. bár lehet kicsit erős volt virággal kezdeni, úgy, hogy még köszönni sem köszöntél neki életedben.
2018. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért lehetett mert nem akart magának párt, és nem merte, akarta ezt megmondani így ez egyszerűbb volt. Én is 1x ezt mondtam egy fiúnak mert én sem akartam párt sőt most se szeretnék a tanulás miatt. Bár akkor azért megmondtam volna az őszintét neki vissza gondolva... Az a baj hogy ha azt mondanánk hogy nem akarunk párkapcsolatot akkor a fiúban még mindig ott lenne a remény és próbálkozna ami engem kellemetlenül érintene.


17/L

2018. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a lány helyében adtam volna neked egy esélyt, még akkor is, ha nem vagy az esetem, mert benned legalább volt annyi gesztus, hogy odaálltál elé egy virággal a kezedben, és nem Facebook-on próbáltad megkeresni, mint ma már a legtöbben. Ehhez nagy bátorság kell. Ha belegondolok, akkor én is biztos meglepődtem volna ettől, de csak azért, mert ritkán ilyen kedvesek velem az emberek. Szerintem örülnie kellett volna, hogy valaki ilyen őszintén közeledik felé. Sajnálom, de ebben a világban már nem becsülik meg az ilyen embereket, ezért nincs szerencséd. Próbálj meg azután közeledni valakihez, hogy már ismered valamennyire, hogy ne legyen akkora nagy pofáraesés belőle.
2018. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem csak akkor reagáltam volna így, ha leszbi lennék. Ha kicsit is lett volna esélyed, akkor legalább a virágot elfogadtam volna :/
2018. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezeknek a mai lányoknak már semmi se jó látod. Lehetsz akármilyen jófej velük, csak a szart kapod tőlük.
2018. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tuti jó oka volt. Nem ismerek olyan lányt, aki ne örült volna neki. Lehet, hogy tényleg tetszett neki valaki más, csak nem jött össze a dolog.
2018. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, engem megijesztene, ha valaki, akit jóformán nem is ismerek, egyből virággal állna elém. Párszor csevegni kellett volna vele valamiről, és ha úgy érzed, hogy kedvel, akkor elhívni valahová.
2018. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A virág elsőre túlzás... azt jelzi, hogy nálad már abszolút nyert ügye van. Így hirtelen komoly döntés elé állítottad, mégpedig, hogy akar-e téged, mint férfit. Sokkal lazábbnak kell tűnnöd.

N/29

2018. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Biztos hogy te egyetemista vagy, kérdező?!

"Vettem egy szál gerberát, amivel aztán bementem a suliba, megvártam az előadás végét, és azt, hogy kifelé jöjjön a teremből."

Nekem ez így baromira sántít. Olyan mintha még gyerek lennél. Suli?! Mellesleg az és elé nem kell a vessző.

2018. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!