Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Kinek van cuki csókolózós sztorija? 😊

Légyszi ne ilyen ovis sztorikra gondoljatok hanem tenyleg ilyen különlegesre.😄

Keress kérdéseket hasonló témákban: csók, kapcsolat, szerelem, szeretet, érzelem, ismerkedés, tinédzser, tini

júl. 11. 23:39  Privát üzenet  

A válaszok
Senkinek

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 11. 23:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon vicces volt! Köszönjük! 10/10

# 2/7Időpont júl. 11. 23:43 Privát üzenet
Egyszer álmodtam róla. Életemben akkor kerültem hozzá legközelebb.

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 11. 23:51 Privát üzenet
haverokkal egy felesben fogadtam hogy nem merem megcsókolni a srácot aki tetszett. aztán odamnetem és a semmiből lekaptam :D utána együtt voltunk sokáig meg még mindig jóban vagyunk :)

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont júl. 11. 23:57 Privát üzenet
egyszer egy srác éjjel üzent nekem hogy nem e mennék el vele kocsikázni.. aztán elvitt éjjel a tengerhez, akkor láttam először.. aztán leszptam a kocsiban

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont júl. 12. 00:07 Privát üzenet
Elhívott egy jó barátom, hogy sétáljunk és beszélgessünk. (Előtte már tudtam, hogy többet szeretne tőlem barátságnál, de azt is, hogy nem nagyon merne cselekedni mert nagyon félénk). Átsétáltuk az egész várost, gyönyörű fények voltak már a Duna parton, a várban, majd a Duna parton került sor az első csókunkra. Fázott a keze ezért melegítettem neki a sajátommal, majd megkérdeztem, hogy máshol nem fázik-e, mondjuk a szája (lol nagyon cringe vagyok ne bántsatok😂) ennyi volt,megtörtént a csók és azóta is együtt vagyunk:)

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 12. 01:15 Privát üzenet

Egyszer osztálykiránduláson éjszaka belopóztam az egyik tanárnőm szobájába. Óvatosan bebújtam mellé a takaró alá és még álmában elkezdtem csókólni. Ami azután történt, az valami csodálatos dolog volt. :) Azóta is rendszeresen találkozunk a sulin kívül.

18/L

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik.
# 7/7Időpont júl. 14. 08:07 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Első menstruációm sztorija. Ti is elmesélitek a sajátotokat?
Vannak szerelmes, csókolózós, lefekvős történeteitek amik osztálykiránduláson vagy táborban történtek?
Szerintetek mennyire van rendben, hogy 13 évesek járnak és Instagramra töltik fel a csokolozos képeiket?
Mi volt a GTA V sztorija? Nem értettem a lényeget.
Kinek mi volt a legviccesebb szakitos sztorija?
Nektek zokott smárolós, csókolózós "hiányotok" lenni?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!