Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek van cuki csókolózós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van cuki csókolózós sztorija? 😊

Figyelt kérdés
Légyszi ne ilyen ovis sztorikra gondoljatok hanem tenyleg ilyen különlegesre.😄

2018. júl. 11. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Senkinek
2018. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces volt! Köszönjük! 10/10
2018. júl. 11. 23:43
 3/7 anonim ***** válasza:
99%
Egyszer álmodtam róla. Életemben akkor kerültem hozzá legközelebb.
2018. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
haverokkal egy felesben fogadtam hogy nem merem megcsókolni a srácot aki tetszett. aztán odamnetem és a semmiből lekaptam :D utána együtt voltunk sokáig meg még mindig jóban vagyunk :)
2018. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
egyszer egy srác éjjel üzent nekem hogy nem e mennék el vele kocsikázni.. aztán elvitt éjjel a tengerhez, akkor láttam először.. aztán leszptam a kocsiban
2018. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Elhívott egy jó barátom, hogy sétáljunk és beszélgessünk. (Előtte már tudtam, hogy többet szeretne tőlem barátságnál, de azt is, hogy nem nagyon merne cselekedni mert nagyon félénk). Átsétáltuk az egész várost, gyönyörű fények voltak már a Duna parton, a várban, majd a Duna parton került sor az első csókunkra. Fázott a keze ezért melegítettem neki a sajátommal, majd megkérdeztem, hogy máshol nem fázik-e, mondjuk a szája (lol nagyon cringe vagyok ne bántsatok😂) ennyi volt,megtörtént a csók és azóta is együtt vagyunk:)
2018. júl. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
39%

Egyszer osztálykiránduláson éjszaka belopóztam az egyik tanárnőm szobájába. Óvatosan bebújtam mellé a takaró alá és még álmában elkezdtem csókólni. Ami azután történt, az valami csodálatos dolog volt. :) Azóta is rendszeresen találkozunk a sulin kívül.

18/L

2018. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!