Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért van? Nem is tettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Nem is tettem túl magamat rajta?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja egy idősebb lány nagyon kihasznált és elhitette velem, hogy fontos vagyok neki, meghogy szeret engem. Véóül se szó se beszéd már nem írt többet és lett egy barátja.

Azt hittem, hogy már túltettem ezen magamat, és még most is azt érzem, de amikor elkezdek álmodozni, hogy egy másik lánnyal pl. sétálok, akkor egyszercsak az is beugrik az álmodozásba, hogy ő néz minket és, milyen féltékeny, meghogy kérdezősködni kezd stb.

Így nem tudom, hogy most ez mit jelenthet. Már nem érzek iránta semmit, csak azt, hogy átvert.

Nem is haragszom rá, bár kéne, de megpróbálom elfeljteni, de ez mégis nagyon zavaró, hogy nem tudom kiverni a fejemből teljesen.

Félek, hogy a jövőbeli kapcsolatom kárára mehet ez a bennem mély sebet hagyó eset. :(


2018. júl. 17. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Nehogy mar te erezd szarul magad egy rriibbaanncc miatt. Ennyit er a szaros kis elete. Le lehet nyugodtan pontozni, de az ilyeneket meg kell alazni masok elott, aztan szoszi. Ott van peldaul Missh. (Azert ot hozom peldanak mert sokan ismerik) Felrekurt a noje, egy darabig depizett, most meg a zeneivel lovoldozi teljesen jogosan. Nincs itt baj. Akkor erezd magad szarul ha eleted szerelme hagy el. Amit erzel az inkabb bosszu vagy. Ezt hasznositsd az eletedben. Osztonozzon hogy olyan faszi legyel akit minden no akar. Akar o is. Aztan ha vissza akarja kuncsorogni magat, pofanrohogheted es elviheted a legjobb baratnojet 😃
2018. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a tudatalattid akarja visszaadni azt a sok szart, amit te kaptál tőle, ezért vágysz arra, hogy féltékeny legyen rád.
2018. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1# válaszolo egy legenda minden szavát adom!Öt kovesd
2018. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Én voltam az első köszi tesa
2018. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!