Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik de nem merem megszólítani. Mit csináljak? Hogy készüljek fel?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy. Majd mas megszolitja, te meg csak nezed, hogy hoppon maradtal.
2018. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
K#ss
2018. júl. 18. 12:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Mókuss
2018. júl. 18. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszólnak igaza volt, viszont szebben is kofejezhette volna magát. De tényleg az van hogyha meg se próbálod esélyed se lesz, max úgy tudsz rá felkészülni hogy önbizalmat merítesz.
2018. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha nem te szólítod meg majd más fogja... Ha csak ülsz és vársz úgy semmit se fogsz elérni az életben...


Menj oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni (keress valami közös témát pl. Téged láttalak XY helyen?)


Lefogadom nem fog hasba szúrni egy késsel csak mert hozzászólsz.


De egyébként fontos lenne a korod is :D mert nem mindegy hogy egy 13 éves vagy 17 éves fiúról van szó. Mondjuk no offense de szerintem az a 13-14 lehetsz :D Csak mert én annyi idős voltam amikor én is rettegtem megszólítani a lányokat

2018. júl. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szarni mesz, akkor sem teszel nagy elokeszuleteket. Elkezdesz setalni fele, es akozben gyorsan kitalalod, mit mondasz neki. Valamit a kornyezetetekrol, hogy mi tortenik korulottetek, ilyesmi. Ha nem szolitod meg, biztos lehetsz benne, en meg fogom
2018. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!