Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány aki nagyon tetszik de nem merek vele flörtölni. Mit javasoltok? (Ne azt hogy hagyjam el)

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 17:43
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Hát elösször is meny oda hozzá és beszélgess vele próbálj valami témát találni legyél aranyos mosolygós majd széplassan hívd el egy fagyira de ne legyél vissza húzódó nincs mitveszitened próbálkozz;)
2018. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Hogy hívjam el?
2018. júl. 2. 17:57
 3/60 A kérdező kommentje:
Mit mondjak neki amikor odamegyek hozzá? Mi van ha nem szerelmes belém?
2018. júl. 2. 18:07
 4/60 A kérdező kommentje:
Pls válaszoljatok
2018. júl. 2. 18:14
 5/60 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nagyon szép a szeme, bár klisé, de én örülnék neki, szerintem aranyos bók lenne:) Rajzolj neki rózsát, nem baj, ha nem sikerül jól, az a lényeg, hogy szívből adjad; fagyizni is akár elmehetnétek; és akkor nemtom fizethetnéd pl az ő fagyijának is a felét vagy az egészét; ez nemtom, mennyire megnyerő; másik meg hát ha már ott vagytok valami helyszínen, akkor annyi ott az inger, szerintem biztos hogy jobban eszetekbe jutnak dolgok, amikről lehet beszélgetni. Ja de és amikor már ottvagytok a helyszínen, ha állni akarod a fagyiját, akkor szerintem ott ajánld föl, ne pl fészbukon. De ha pl ilyen cukrászdában futtok össze, akkor nemtom, mennyire nyerő az, hogyha megkérdezed ha egyedül ül az asztalánál, hogy leülhetnél -e; talán az nem annyira nyerő, meg amúgyis lehet, hogy mindjárt jön, akivel jönni akart, és neki foglalja a helyet. Szóval hát nemtom , annak mennyire örülnék, ha úgy odamennél, ha én pl úgy terveztem, hogy egyedül fogyasztom el azt a sütit. Hallottam már olyat, hogy valaki pl a saját anyjával kettesben ment el étterembe, és folyton rendelt mindenféle kajákat, mert nem akart az anyjával beszélgetni, és ugye tele szájjal azt nem lehet. Szóval direkt azért evett sokat. Szép a haja meg a mosolya is még pl. Hát nemtom. Szerintem dicsérni pl ezeket lehet; meg esetleg a cipőt; de azt sem annyira; hát, moziba esetleg ha elhívnád, és már esetleg előtte elmehetnétek mászkálni, hogy direkt még jóval a film kezdete előtt találkoztok, és akkor megveszitek a jegyet, utána elmentek sétafikálni; és filmkezdésre visszaértek. De mondjuk még tök fain, ha beálltok mégegyszer a sorba és vesztek kukoricát, vagy ha pl bevásárlóközpont, akkor talán flangálhattok/ ücsöröghettek azzal kint is valahol; csak ne borítsátok ki seholse. Ja és amúgy azért kellene jóval a film kezdete előtt találkozni, mert film alatt pl ugye nem tudtok egymással beszélgetni, egymásra figyelni; mert ott műsor van; de persze utána még dumálhattok, ha ráértek. Ja és legyél szerintem őszinte, mert az tök jó; meg vannak direkt ilyen randitéma-tippes-ötletes cikkek a neten; hogy miről lehet diskurálni egy randin. Vagy nemtom, ez nemeket megfordítva lehet, hogy picit furán venné ki magát, merthogy ott akkor a fiú lenne a bátortalan, ha ezt megcsinálnátok, ha van valami közös aranyos lány ismerősöd a csajjal, esetleg bevonhatnád, hogy mutasson be téged neki, hogyha ő partner ebben; meg látod ; h őszintén szeretne segíteni; abba csak olyankor érdemes belemenni, hogyha tuti. Esetleg a milyen szép időnk van- klisé; na az már picit tényleg lehet hogy közhely; de ha nagyon nem lenne más ötleted, akkor ezt is előránthatod. Én amúgy nem szoktam ismerkedni, szal inkompetens vagyok a témában; de hátha jókat írtam, és valamelyik működőképes:) Esetleg meséld el, hogy egyszer elmennél vitorlázni. Nemtom:):) #inkompetencia
2018. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
És ha beégek?
2018. júl. 2. 18:38
 7/60 anonim ***** válasza:

Ha bejössz neki, és szeretne most párkapcsolatot, és neki most nincsen más, akkor bárhogy bénáskodhatsz, még az is aranyosan fog kijönni. Ha meg nem vagy az esete, és nem vagy szimpatikus, akkor tök mindegy; szóval ne rágódj ezen.

Meg amúgy a madarak se tudnak elsőre repülni. Szóval ezek még az első szárnypróbálgatásaid, legalább próbálkozol, és következő alkalomra már lehet, hogy fejlődsz, amikor udvarolni készülsz valakinek. Amúgy ez nagyrészben sors is, hogy ki kivel fog összejönni, kivel van dolga az életben; szóval akivel dolgotok lesz, egymásra találtok.

2018. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
*Nem tudsz semmit elrontani, mert ez egy bazinagy játék, egy színdarab, amit együtt pakoltunk össze születésünk előtt; aszerint, hogy milyen élményeket meg megtapasztalásokat szeretnénk megélni. Szal nem tudsz elrontani semmit; vannak potenciális útvonalak, de az is egy ilyen "leszűkített körben" mozog. Ja és az élet nem feladat, hanem lehetőség. A problémában is láss lehetőséget.-Asszem.
2018. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Ő volt az első szerelmem szétesek ha nem jönnék be neki. Minden nap legalább 20-szor gondolok rá.
2018. júl. 2. 18:47
 10/60 anonim ***** válasza:

*Mondjuk ennyit szemelőtt kell tartani, hogy lehetőleg ne árts másnak ; és akkor amúgy vesd bele magad a próbálkozásba; ne az lebegjen a szemed előtt, hogy "mi van, ha beégek", hanem hogy: "De mi lesz, ha nem?"

-bocsi még1

2018. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!