Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha újra előjöttek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha újra előjöttek a régi érzéseim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 évesen, nyolcadikban megtetszett az akkor hetedikes fiú “ismerősöm”. Igazából nem beszéltünk nagyon sokat, ha beszéltünk, akkor is olyan csipkelődős beszélgetések voltak közöttünk.

Nem tudom miért gondoltam ezt akkor olyan nagy dolognak, de nem mertem bejelölni facebookon, és úgy egyébként sehol. Aztán egyszer fogadtunk a barátnőmmel (ő nem tudta hogy a fiú nekem bejön) és végül bejelöltem. Tudjátok van ez az új “integetés” opció és hát integetett nekem. Gondoltam, hogy véletlenül rányomott, vagy csak valami félreértés lehet, így nem integettem neki vissza. Amikor eljött a szülinapom, ilyen szivecskés, “puszit küldő” emojival köszöntött fel, persze én ugyanígy válaszoltam neki.

Akkoriban szakított a barátnőjével is, így biztos voltam abban, hogy nincs barátnője. Mivel elballagtam, nem találkoztam vele azóta, csak egyszer és nyílván így nem is lett semmi közöttünk. Mostanában látom a képeket, hogy van egy barátnője.. Így a képeket látva, szörnyű érzés hogy nem próbálkoztam nála, nem adtam neki több jelt, és kezdenek előtörni bennem a régi érzések.. igen tudom hogy akkor még fiatalabb voltam, de akkor is ő volt az első szerelmem.

Mit tegyek hogy elfelejtsem őt végleg? Arra semmi esély hogy ugyanabba a gimibe jöjjön amibe most én járok.

A válaszokat előre is köszönöm, bocsi ha hosszú és érthetetlen lett.

16L



2018. júl. 19. 01:03
 1/6 anonim válasza:
Az idő sok mindenre vàlaszt ad. Szerintem èljed az èletedet.ilyen fiatalon,gimi,buli,baràtok fog az a felejtès menni.
2018. júl. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem vagyok egy bulizós fajta. Oké néha-néha el szoktam menni, de nem gyakran. A barátaimmal pedig nem tudok mindig találkozni.

De köszönöm a válaszod.:)

Meg így elfelejteni se tudom, hogy lehet hogy lett volna nála esélyem ezekből a jelekből ítélve. De az is lehet hogy bebesztem magamnak.

2018. júl. 19. 01:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen erdekes nem? Amikor kellesz neki akkor le se szarod, ha meg boldog akkor egybol kitor beloled a birtoklasi vagy.
2018. júl. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ez egy tipic tini H**lyeség, a szerelem nem ez. Borzasztó lenne,ha ez lenne a szerelem....
2018. júl. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő,

Fogalmam sem volt akkor arról, meg sem fordult a fejemben hogy lehetnek érzései irántam, ugyanis amikor ezeket a jeleket észrevettem, még barátnője volt. Így azthittem hogy bebeszélem magamnak az egészet.:)

Ez tényleg szerelem volt. Nem írtam le az egész történetet, mert már így is hosszúnak találtam a történetet, de tudom, hogy milyen amikor egy ember szerelmes. Persze amiket leírtam, azoknak egyáltalán nincs köze a szerelemhez, de mondom hogy tudom hogy az voltam, és nem írtam le az egész történetet.

A válaszokat köszönöm.:)

2018. júl. 19. 09:29
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is még nagyon fiatal vagy és rengeteg lehetőséged lesz fiúk terén is az életed során ismerkedni velük. Ha minden úgy akarja, akkor lesz olyan helyzet, ahol ezzel a sráccal találkozol de szerintem nem kell erőltetni. Az ilyen "beteljesületlen" szerelem -jobb híján fogalmazva- sokszor veszélyes tud lenni, mert többet és jobbat tud belegondolni az ember, mint ami igazából. Létre tudsg hozni a másikról egy elidealizált képet, hogy "de bezzeg ő sokkal...", miközben nem is ismered.

De mondom, ha úgy kell lennie, úgyis megismered, bár szerintem csak élned kell az életed, előre tekintve a rengeteg élményre, ami előtted áll 16 évesen!;)

21/L

2018. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!