Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KapiBogi kérdése:

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Szóval! Van egy srác akuvel ovi óta ismerjük egymást! Azóta egészen kb. általános 6-ig hát hogy is mondjam együtt voltunk, míg nem egy idióta vicc miatt elváltak útjaink...😔 De én bármennyire is próbáltam nem tudtam ki verni a fejemből. Sajnos most pedig bejött egy olyan lány a képbe akivel úgy volt hogy összejönnek de végül nem! De én sajnos még mindig aggódom hogy lesz köztük valami! Viszont! Lehet van esély! Közeleg a farsang ugyebár és a mi sulinkban a felsősöknek ilyenkor diszkót szerveznek! Lehet lesz akkor valami esélyem hogy újra legyen köztünk valami, de ahhoz valami közelebbi kapcsolat, jobb baráti viszonyt kell kialakítani! Nem tudom hogy csináljam! Mert néha úgy érzem viszonozza a közeledésem, néha meg azt hogy nem! Értelmes, őszinte válaszaitokat előre is köszönöm!:)

#szerelem #ex #pasi #közeledés #régi közeli ismerős
2018. jan. 21. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Próbáljatok minél többet beszélgetni bármiről és időközben ki fog alakulni.

2018. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt említetted, hogy néha viszonozza a közeledésed, néha nem. Ez a kifejezetten ő se tudja mit akar dolog. Szerintem a legértelmesebb dolog amit tehetsz, hogy teszel rá magasról. Ha közeledni próbálsz ilyen helyzetben hozzá sok esetben eltávolodásra kerül a sor. Próbálj magadra koncentrálni, és ne töresd össze a szíved. A saját lelkiépséged érdekében, hagyd hogy ő keressen, tudom ilyenkor megvan a félelem hogy úgyse fog stb. Megvan rá az esély igen, de ha ez a helyzet és te keresed rosszabb lesz. Persze egyéni vélemény,te dolgod, hogy megfogadod-e.
2018. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!