Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Valami baj van velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
Akárkivel ha összejövök először az első hetekben minden olyan jó boldognak érzem magam meg minden. Aztán valahogy már nem érzek sokat már elkezdek más iránt érezni és mindig az a vége hogy megbántom a másikat pedig nem akarom csak nem akarok úgy velük maradni hogy nem érzek irántuk. Mi bajom lehet? Mit tudnék csinálni? Légyszi normális válaszokat írjatok köszi. L/15

2018. júl. 19. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te is azoknak a lányoknak a táborát erősíted, akiknek csak addig érdekes egy fiú, míg az "kihívást" jelent számára, amíg elérhetetlen neki, aztán ha már érzi, hogy a srác a "tied", alábbhagy az érdeklődés. Én is voltam így egy pár évig, aztán jött a barátom, aki megtörte az "átkot". Őt teljes szívemből szeretem, és nem csak akkor érdekel, mikor épp kicsit küzdenem kéne érte. Szerintem te is kinövöd ezt előbb vagy utóbb.
2018. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1es vagyok, apró fogalmazási hiba a válaszban... szóval hogy "aztán ha már érzi, hogy a srác az ÖVÉ"

elnézést

2018. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi remélem kinövöm 😊
2018. júl. 19. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg az is lehet, hogy a tiniszerelemben, legalábbis te még nem vagy olyan érett, és ezt ne vedd sértésnek kérlek, de nem tudsz lehajózni senkinél úgy igazából, mert nincs meg az igazi számodra még senkiben.
2018. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem találtad meg az igazit. Ne aggódj, csak ne ugrálj bele random kapcsolatokba, mert nem biztos, hogy mindegyikből épségben fogsz kilépni.
2018. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!