Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a volt tanáromba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sok infót nem merek kiadni, de vigasztalna a dolog, ha valakinek összejött esetleg már így (saját tapasztalat, nem az internetes hírek).

2018. júl. 20. 00:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Tényleg "full elfogadó" vagy.

Óvodás kötözködés, a másik lenézése, és komment-írás kényszer.

2018. júl. 20. 18:02
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom miért kell lehúzni azt a választ, ahol őszintén leírják hogy kirúghatják a tanárt miatta. Egyetemen a matektanárom kb 4 évvel volt idősebb nálam, mégsem igazán elfogadott abban gondolkodni hogy legyen köztünk valami.

Egyetértek veled abban, hogy a saját korosztályodban nehéz pasit találni, keresgélj pár évvel idősebbet, de a tanárod nem jó választás.

2018. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha jó úton haladtok affelé, hogy összejöjjetek és annyival nem idősebb nálad, ahogy kivettem maximum 10 évvel vagy csak fiatalabb vagy annyival sem. Ebben az esetben ha ő is érez irántad valamit, akkor én nem látom akadályát, hiszen a VOLT tanárod, szóval most tanít és nem is törvényellenes. Én szurkolok neked!

Lehet, azért vagyok ilyen megértő, mert én is szerelmes vagyok a tanáromba (aki mostantól tekinthető a volt tanáromnak), csak én nem jöhetek össze vele, hiszen családja van és nem is 10 évvel idősebb nálam. Akik még nem éreztek át ilyet, nem tudhatják pontosan milyen is ez.

egy 16 éves lány voltam

2018. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

*most nem tanít

előző voltam

2018. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
81%

Szia!

Nálunk a suliban volt egy hasonló sztori pár éve. Az egyik szaktanár közel került a 11.osztályos lányhoz,majd a pletykák szerint kavartak is folyamatosan,és órákon is érződött közöttük a románc. A tanár kb. 40/f most. A lényeg pedig,hogy érettsegi utan ossze is koltoztek es azota is egyutt vannak. Immáron kb. 3 éve. Azt hiszem,jegyben járnak.

2018. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg míg végzel ott, ennyi - ha egy suliba vagy vele-, aztán már senki nem pofázhat bele, másoknak semmilyen infót ne adj ki, míg anonim módon se, sok szerencsét. Ha majd hetvenévesen visszanézel, bánnád-e vagy sem itt ennyi a kérdés.
2018. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a legutóbbi válaszokat!😙
2018. júl. 27. 17:54
 18/19 anonim ***** válasza:
Jaj úgy izgulok. Összejött?
2018. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

# 13/18

Ráadásul nő is.

2018. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!