Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira szeretem a barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretem a barátom, hogy az már egészségtelen, hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Egy fiú 3 hónapja kezdett el tetszeni, azóta összejöttünk, és nagyon szerelmes vagyok belé. Ez eddig mind szép és jó, csakhogy mióta megjelent az életemben, annyira nagyon szeretem, hogy az már szerintem egészségtelen. Semmi másra nem bírok gondolni, csak a barátomra, semmire nem tudok koncentrálni, alig bírok enni is és aludni sem tudok normálisan. Most is azért vagyok még ébren, mert folyamatosan a barátomon jár az eszem, és az izgalom miatt nem vagyok képes aludni... Egész nap azt várom, hogy írjon. Ha csak pár napig nem látom, már kicsordul a könnyem, több alkalommal is sírtam már emiatt. Úgy érzem, már kezdek bekattanni, nagyon elfáradtam ebben a 3 hónapban. Csodás érzés a szerelem, de ez már beteges. Hogyan tudnék váltotatni ezen? Egyáltalán lehetséges? Vagy van aki egyszerűen ilyen típus a szerelemben és ezzel nem tud mit csinálni? Még suli előtt jó lenne ezzel kezdeni valamit, mert év végén, mikor elkezdett tetszeni a barátom, már akkor is láthatóan leromlott a tanulmányi eredményem a koncentráció hiánya miatt... Pedig amúgy évfolyamelső vagyok, és szerencsére így sem befolyásolta ez az egész az év végét. Viszont ha már így indul a követező év, az korántsem sikrül ilyen jól :/

Nagyon köszi a segítséget!


2018. júl. 20. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy a rózsaszín ködben. Nyugi, hamarosan már el fog múlni
2018. júl. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Sok időt töltsetek együtt, most a nyár kellős közepén erre kiváló alkalom lenne egy jó kis közös nyaralás. Meg sok szex, komolyan.
2018. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
#2: Milyen sok szex? Ez két nyikhaj gyerek,ez nem a felnőtt kategória
2018. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

3-as


Pont nekik kell a legjobban :D

2018. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban,hogy akik meg vannak nevelve,azoknak nem kell .
2018. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy pár hónap múlva már el fog múlni. Nem tart örökké a rózsaszín vattacukorfelhő.
2018. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!