Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel 9 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 9 hónapja vagyunk együtt volt egy időszak ahol 1honapig nem voltunk egyutt?

Figyelt kérdés
Az elso 8honapba nem beszelt se en se o masik nemmel azaz csak egymassal foglalkoztunk. Aztan abba az 1honapba amikor kulon voltunk megismerkedett sok fiuval akik allitolag a baratai csak.i Es ujra osszejottunk de beszel veluk mig en senki massal csak vele. Mit tegyek hogy eltudjam viselni a baratait es hogy massal beszel? Es az zavar hogy a tobbi barat miatt engem teljesen elhanyagol es alig foglalkozik velem

2018. júl. 3. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzeted...a barátomnak sok lány barátja van, nekem meg ő az egyetlen fiú, akivel naponta beszélek meg ilyenek :/ Mindenki azt mondja, hogy “beszéld meg vele”de én megpróbáltam, erre megkaptam hogy túlreagálom, ők csak barátok, stb. Én ezt értem is, csak ő nem érzi, hogy miattuk kezd elhanyagolni...mindenesetre, próbáld meg te is normálisan megbeszélni vele, hátha több sikerrel jársz.
2018. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy másik csajt. Szinte biztosan le is feküdt némelyikkel.
2018. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem 16 evesen nem sok fiuval fekudt meg le,de az elso valaszolohoz visszaterve nem tilthatom meg sajnos neki hogy kivel beszeljen hisz utanna a feltekenyeeg miatt szakit..
2018. júl. 3. 22:59
 4/5 anonim válasza:

Felsz hogy szakit, mialatt nem tesz az ellen ami teged zavar.

Feltunosegi viszketegsegben szenvedo kiscsaj. Ez nem kapcsolat hanem baratsag. Nem szeret hanem szerizik. Ha szeretne, leszallna a tobbi sracrol. Hagyd ott, ez egy kis pont az eletedben. Majd ha azzal gunyol hogy tulreagaltad, mosolyogj mikor osszejon valamelyikkel par honap mulva.

2018. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 Neeeeeeem, dehogy. Az én 16 éves koromban a lányoknál a 10-15 pasi nem volt sok. Ma már ez a szám biztosan kisebb. :-D

Vagy csak mi nem voltunk ennyire naívak, és hiszékenyek...

2018. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!