Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mar nem tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mar nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiu osztalytarsam aki kb januar ota bejon es az elejen voltak “jelek” hogy enis neki pl: kozeledett felem, amikor igy felvolt

kontyolva a hajam viccesen megfogta szoval na ertitek😂 meg a haverja nekem lokte , sokag viccelodott velem de kedvesen.

Jo tudom hogy ez igy ize de mindig llajkolt (direkt irtam igy) instan aztan februarba kitettem sztoriba egy kepet a szememrol es ilyen 😍 emojival reagalt ra de nem irtam neki vissza ra semmit mert nemtudtam mit (ezt nagyon megbantam visszagondolva egy pirulos fej vagy valami jolett volna) meg igy meg mostanaig lajkolt mindig meg ugye kilehet tenni sztoriba hogy lehet szavazni egy kepre h yes vagy no es o mindig a yesre ment megilyenek

aztan mostanaba meg mindig nez mert kedden alltam a sulifolyoson baratnomekkel es jottek be a suliba haverjaval es ugye mentek fel a lepcson es mire odaertunk a lepcsore lattam hogy visszanez ram. Meg ugye most 2napig nem talalkoztunk es tegnap volt ilyen “nyari fesztival” a suliba es ott is eszrevettem hogy amikor elmentunk mellettuk nezett meg a haverjai is. De peldaul mostmar a kepeimet se lajkolja meg igy nem szabas tudom igy elso hallasra gaz de a “maj” vikagba ez egy kicsit arulkodo jel vagy hogy mondjam😂 Ja es nemetorszagba lakok o se nemet de kb egy ideje vagyunk itt de o jobban beszel nemetul meg egy osztalyba jarunk az ilyen nemet tanulos osztalyba plusz a rendesbe is. Es ott van egy csaj akivel meg mostanaba tok sokat szorakozik meg ot piszkalja ilyenek.. De szerintem ez a lany annyira nem szep

nem azert csak hat na . Szoval szerintetek tetszettem neki de mar nem? ( bocsi az ekezet hianyossag miatt + a hulye fogalmazas miatt😂)



#tetszekneki
2018. júl. 21. 21:42
 1/9 A kérdező kommentje:
15l
2018. júl. 21. 21:42
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon sokat dologot elirtam 😂😩 *sokat *szavaz *mai *vilagba *
2018. júl. 21. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Tetszel
2018. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Csak fogom a fejem az ilyeneken...

Mennyire gyerekes...

Nem lájkol és már biztosan nem tetszel neki, csak facebookon működik a szerelem?

Egyszer nem lájkol és már összedől a világ?

Atyaisten... mondjuk egy logikus megoldás: beszélgessél vele.

2018. júl. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Epp ezert irtam hogy hulyesegkent hangzik. De eszrevettem hogy nem sok mindent lajkol de az en kepeimet igen. Es ezis lehet fontos mivel ha valakit erdekelsz mindig nezegeti a kepeidet lajkolja ilyenek.
2018. júl. 22. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Jézusom.... "A világ megérett a pusztulásra"

Ez annyira elszomorító,hova fajulunk???

2018. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem az van hogy feladta érted a küzdelmet mert te lehet túl elérhetetlennek tűntél számára és ezért más lány után nézett. Ha szeretnéd megkapni írj rá és beszelgess vele sokat
2018. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de nem merek rairni:(
2018. júl. 26. 09:40
 9/9 A kérdező kommentje:

meg nemis tudom hogy mit.

nem akarok ilyen semlegeset hogy szia mizu ilyenek

2018. júl. 26. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!