Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki lehetne valahogy iktatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehetne valahogy iktatni az érzelmeimet? 18/F

Figyelt kérdés

Röviden annyi lenne az egész, hogy 18 éves fiú vagyok aki már kiskora óta külföldön él, de évente legalább kétszer jövök nyaralni a szülővárosomba, Magyarországra. Nyaranta általában 3 hónapot itt vagyok egy huzamba. Barátnőm még nem volt, mert az ország ahol éltem fiú iskolába jártam 16 éves koromig, barátaim nem voltak akikkel eljárhatnék, és az utóbbi 2 évben meg olyan szakon voltam, ahol nem voltak lányok egyáltalán. Meg valahogy nem is tudok úgy közeledni hozzájuk abban az országban ahhoz a nemzetiséghez...


Viszont amikor hazajövök 3 hónapra, mindig megismerkedek egy-egy lánnyal akivel akár lehetne is valami, de mire oda jutnánk, vissza kell menjek az iskola miatt külföldre. Mire legközelebb hazajövök, addigra meg eltávolodunk egymástól...

Meg szerintem önzőség lenne valakitől azt kérnem, hogy kérlek az 1 év maradék 8 hónapjában ne nézz más fiúra amíg nem vagyok itthon. És amúgy sem szerencsés a távkapcsolat. (Legalábbis ezt hallottam, személyesen nem tudom.)


Most pedig az egyetemet kezdem, ami legalább még 3 év így magányosan :/

Egyszerűen élni nem hagy ez az egész gondolat, hogy csak egyszer élek de kimarad a tini szerelem és az ismerkedések, kalandok, csak mert a jövőmre gondolok.


Amikor haza jövök nyaranta, szinte mindig közel kerülök valakihez, akár lány barát, vagy nem barát de akivel jóban vagyunk, és én nem tudom megállni hogy ne kezdjek el ragaszkodni hozzá. Ez még a külföldi tanulásomra is kihat, mert legutóbb például ezért lettem kikosarazva mert a lány érthető okokból nem várt rám ennyi időt. Konkrétan megmondta. Olyan közel voltunk egymáshoz, hogy 8 hónap volt elfelejteni... Ez tavaly volt. Most nyáron lett egy lány barátom akihez szintén kezdek durván kötődni. Majdnem minden nap találkozunk, de már abban a pillanatban hiányzik ahogy kilép az épületből.


Az iskolát és most az egyetemet semmiképp nem szeretném már feladni, ezért érdekelne, hogy valaki tudna bármi tapasztalattal, ötlettel segíteni? Valahogyan kiiktatni az érzelmeim? Vagy hogy ne legyek ennyire ragaszkodó/kötődő?

18/F



2018. júl. 23. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyetemen ott lesznek a csajok. Még fiatal vagy, magyar csajokkal a távolság miatt nem jó összejönni vele...
2018. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom hogy a távolság a legnagyobb gond...

De a másik probléma az az, hogy egyetemen is olyan szakon fogok tanulni amin a lányok nem nagyon fordulnak elő. Meg ezen az egyetemen amúgy sem nagyon, mert eléggé ismerem és jártam is már oda.

2018. júl. 23. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Az érzelmeket xanaxal tudod elnyomni de nem ajánlom. Bocsi a kérdés többi részét nem olvastam de remélem segített
2018. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is így vagyok, bár lány(18). Megyek külföldre, lehetetlen így ismerkedni.
2018. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!