Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sosem mondtam még ki a szeretl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem mondtam még ki a szeretlek szót. Ez baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 4 hónapos párkapcsoaltom,ahol sosem modntam még ki a szeretlek szót. A volt barátnőimnél túl sokat használtam ezt a szót és úgy éreztem, a teljes odaadásom sokat rontott a kapcsolaton. Azóta megfogadtam,hogy nem esek még egy ilyen hibába ezért tartottam magam ahhoz,hogy bármi lesz nem mondom ki. A barátnőm már kimondta, de látom rajta nem szereti hangoztatni ,hisz rám vár. Most akkor kimondjam ? Nincs abba semmi ha így érzek,? Meg azért is nem akarom kimondani,mert ha kimondom akkor valósággá válik. Nem akarok már szerelmes lenni, csak élni szeretnék. Attól félek ha kimondom, akkor egy olyan "érzelem gát" szakad át bennem ,amit nem fogok tudni utána kontrolálni. Fas*ágot beszélek?

2018. júl. 24. 03:16
 1/8 A kérdező kommentje:
19 F
2018. júl. 24. 03:19
 2/8 A kérdező kommentje:
19 f
2018. júl. 24. 03:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sosem mondod neki akkor meg így veszíted el.
2018. júl. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fszságot beszélsz.
2018. júl. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyi akkor mondd neki amikor tényleg úgy érzed hogy szereted őt. Akkor sem kell túl gyakran de egyszer egyszer azért igen. Jól esik hallani és megerősíted vele őt is meg magad is a kapcsolatban.
2018. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te vagyok lányba. :D én sem tudtam mit tegyek, barátom egy hónap járás után kijelentette h 'szeretlek'

Erre en siri csond

Most mit mondjak.

Velem az is a baj, hogy en mar nem erzek szerelmet sem teljesen. Inkabb csak kotodom es jol erzem magam vele es orulok, hogy vegre van valakim es hogy o az, mert egy szuper srac.

Csak kicsit zavar a multam ami miatt mar nem tudok annyira erzelmeket taplalni, foleg nem mondogatni minden masodpercben.

Szerintem ez a szo akkor tudja leginkabb elveszteni ertelmet ha rengetegszer kimondjuk.

Ha talalkoztok es 1x! Kimondjatok szerintem az nem baj.

Ha irkaltok egymasnak elkoszoneskor annyit h szeretlek még azzal since.

De ha napi 24-ben az vanh szeretlek en meg jobban akkor lehet egy ido utan mar beleunnatok es nem ereznetek igy.

En egyebkent nem azert erzek igy, mert olyan sok kapcsolatom volt,hanem mert volt elotte 3 es fel evig es elotte egy-ketto olyan akivel kezfogasig jutottunk de rengeteg szeretlek szo volt:D

20L

2018. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a csaj is mondja, nincs felnivalod.. Amugy amit elottem is irtak: pont ez lesz a veszte ennek, hogy te nem birod kimondani. En sem lennek egyutt olyan fiuval, aki nem kepes ugy szeretni engem, ahogy en ot, az elozo serelmei miatt..
2018. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem azokat, akik úgy jönnek össze, hogy nem éreznek semmi erősebbet. Arra vársz, hogy majd kialakul? Ugyan már.
2018. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!