Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még soha nem mondtam SENKINEK,...

Még soha nem mondtam SENKINEK, hogy "szeretlek". Miért?

Figyelt kérdés
Tényleg, amióta emlékszem soha nem mondtam azt, hogy szeretlek...sem a szüleimnek, sem rokonoknak...Barátnőim is amikor írják h szeretlek én visszaírok egy -et. Barátom még nem volt, tehát nem tudom, hogy neki mondanám e... De ez nem azért van mert nem szeretem pl szüleimet... de valami miatt mégsem tudom kimondani (kimutatni inkább, de azt se nagyon)
2013. ápr. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Viselkedésedbe megnyilvánul akkor nem kell nyálzani és állandóan mondogatni. mi se mondjuk családon belül, de mégis érződik hogy összetartunk, és segítjük egymást ott ahol tudjuk önzetlenül.
2013. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sokan elvárják azt, hogy kimondd ezt a szót, de nem muszáj. Nagyon rossz dolog az, amikor valaki érzések nélkül mondja ki ezt a nagyon nagy értékű szót.

Persze, mindenhol mást jelent. Máshogy szereted a szüleid, testvéreid, máshogy a barátaid és máshogy a szerelmed. Legkönnyebben talán a barátnőknek lehet mondani, mert annak nincsen akkora súlya. Gyermekkorban valószínűleg sokszor mondjuk ezt a szüleinknek, de felnőve ez is egyre kevesebbszer fordul elő, néha meg is szűnik.

Én azt mondom, hogy ha nem megy, várj. Majd úgyis eljön az idő, amikor már nem tudod visszatartani sem, mert annyira érzed, hogy...mondanod is kell.

Nyugi:)

2013. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bence_ ***** válasza:
Szüleid sokszor kimutatják, sokszor mondják neked?
2013. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy mérnök.felesége egyszer.beadta a valopert. A bíró.megkérdezte miért.

- 20 éve nem mondta nekem hogy szeretlek!

Erre megszólalt a mernok .

- Ez igaz. De 20 évvel ezelőtt egyértelműen megmondtam neki. Ha bármi változás állna be, értesítem.

2013. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen szüleim(anyum) elég sokszor mondja.
2013. ápr. 17. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!