Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki h szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki h szeretem?

Figyelt kérdés
Van a legjobb baratnomnek az osztalytarsa aki bejelolt tobb mint 1eve es ram is irt es nagyon sokat dumaltunk es megolelt meg egy szorakozohelyen es utana is nagyon sokat beszelgettunk de arra celozgatott h megakar fektetni...es ezert nem nagyon erdekelt persze elbeszelgettem vele aztan kb 1-2honapig nem beszeltunk es vettem a faradtsagot es rairtam es lebasztam h nem keres meg semmi es mondta h pedig hianyoztam neki meg ilyenek...es utana tenyleg nagyon kozel kerultunk egymashoz egyszer leirta h szeret de en kirohogtem mert amint mondtam eloszor csak megakart fektetni...aztan utana mar osszebujtva ultunk az ablakba meg minden es elmondtam neki h nem akarok semmit tole mert jott egy masik srac...es most megint dumaltunk es mintha kicsereltek volna...mindennap irt h “mizu bebi?”meg ilyenek de most par napja megint nem ir...valtozott egyebkent tavaly ota es a baratnoim szerint bejovok neki de nem merem elmondani neki...(akarhanyszor rossz kedvem volt mindig ott volt mellettem h felviditson) 16/l es o meg 18eves...szerintetek ebbol lehet valami vagy inkabb hagyjam?
2018. júl. 24. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a másik srác már nem érdekel, szerintem mondd el. Amit ír, az alapján el tudod szerintem te is dönteni, hogy bejössze-e neki, szerintem be.
2018. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy tenyleg szeretem komolyan nala marhara nem erdekel h h nez ki meg semmi ilyesmi...de valamiert nem tudok benne megbizni pedig tudnek mutatni cuki beszelgeteseket...pl utolso orajuk volt es vartam a baratnomet kint es o kijott a mosdoba es visszafele lattam csak es odajott hozzam(ablakba ultem)es ott picit dumaltunk es mikor visszament orara egybol irt messengeren h “hianyzol”...de felek h csak szorakozasbol irja ezeket vagy en mar nemtudom mit higyjek...
2018. júl. 24. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
En ezek alapjan ugy erzem o nem igazan erez fontosnak, nem gyakran tanacsolom de szerintem hagyd.
2018. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ugy se fogod hagyni mert szereted de akkor meg azt mondom h bizonyitsa be h kepes akar varni is rad.
2018. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azota se irt...😲
2018. aug. 1. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!