Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha meghalnék nélküle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha meghalnék nélküle?

Figyelt kérdés

Február óta van egy barátnőm. Teljesen megváltoztatott. Én az év elején még, totálisan elítéltem azokat az embereket akik vagdossák magukat. A barátnőm is vagdossa magát, vagyis vagdosta. A lényeg, hogy képes volt olyan érzelmeket kihozni belőlem ez a lány, hogy én is felvágtam magam. Ez volt áprilisban. Azóta tele vagyok hegekkel.. Aztán jött a június vége fele.. kb egy hónapja volt egy hatalmas hullám völgy, aminek eredménye "szünetelés" lett. Én tudtam hogy ez nem szünet, ez végleges. Nem is tudom.. sokkot, kaptam... elkezdtem sírni(amit szintén ezért a lányért tettem először).

Zokogtam, és nem bírtam tovább.. nem tudtam úgy élni hogy nélküle. Most is így vagyok vele egyébként.. vagy vele, vagy sehogy. Na mind1, fogtam magam, hátra mentem a diófához, és már mondhatni felkötöttem magam. Felhívtam, amit nem kellett volna. Összetört. Sírt.. én meg beszélni alig bírtam, de nyugtattam hadd mondjam el neki hogy mennyire szeretem.. de ekkor jött a legjobb barátom, meglátott, oda jött, leszedett, és orrba b@$zott magyarán. Hogy mi a f@$zt csinálok. És ez titokban maradt azóta. Nincs kedvem dili házba menni. Csak én, a barátom, a barátnőm, és az ő anyja tud erről. Csak anyámat sajnáltam volna. Szegény magát hibáztatná.. Azóta újra együtt vagyunk... megértette hogy nélküle nem tudok élni. Még akkor is ha ő igen nélkülem. A kérdés, itt az hogy normális hogy ilyen érzelmeket tud generálni bennem? Mert tudom, én nem vagyok az.😀

De dilis sem vagyok, nem kell orvos, köszi. Csak túlságosan is tudok szeretni, ami nem tudom hátrány vagy előny-e inkább.

Szóval, normális dolog ez? Más srác is érzett már így lány iránt? Mindent oda adnál érte? És nem ő az első szerelmem. De ő teljesen más, hisz képes volt megváltoztatni.



2018. júl. 25. 03:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kicsit orult vagy mar bocs xd es remelem o is boldog melletted es nem csak azert van veled mert fel hogy kinyirod magad, erzelmi zsarolas nem szep dolog mar ebbol nekem ez jott le.
2018. júl. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát én is hasonló helyzetben voltam, egy hajszálon múlt, hogy nem haltam meg... Azt, hogy normális-e az ilyen szintű kötődés, szeretet, nem tudom, de ha egyszer a szakítás szélére jutottatok, akkor jobb ha lelkileg lassan felkészíted magad arra, hogy valamikor tényleg vége lesz. Persze nem biztos, de elég nagy esély van rá.



Nah, a kérdésre visszatérve... Azzal együtt, hogy teljesen azonosultál vele, és hogy miatta kezdted el vagdosni magad... Úgy érthető, hogy képtelen vagy nélküle élni. Az pedig inkább hátrány, hogy ennyire tudsz szeretni, sok lány - akkor is, ha ők elméletileg a kedvesebbek, gyengédebbek, stb - játszadozhat az érzéseiddel.


Azt csak te tudod, hogy az említett lány téged mennyire tart fontosnak, mennyire erősek az érzelmei iránta... De a legrosszabbra is fel kell készülnöd, sajnos ez az igazság.



*a "felvágtam magam" nem azt jelenti, hogy valaki a boncolós módon felvágja magát, mint a hullaházban szokták a boncmesterek a halottakat? :DDD*

2018. júl. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Annyira kis punci vagy, hogy mar meleggé fogsz válni.
2018. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi zsaroló vagy. Ennyi. Másrészt meg a barátnőd nincs rád jó hatással, ha hagyja, hogy ilyeneket csinálj magaddal. Egy jóval enyhébb dolog, de a barátom pedig például jócskán dohányzik és sosem hagyná, hogy rágyújtsak, hogy ne romboljam az egészségemet.
2018. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érzelmi zsaroló. Nem akarom magam mellett tartani erőszakkal. Nekem az ő boldogsága a legfontosabb. Hatalmas bűntudatot érzek még most is, azért hogy sírt miattam. És ő is szeret engem. Csak ő tudna nélkülem élni😅 én meg nem.
2018. júl. 25. 12:16
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem hagyja.. csak nem tud róla általában.
2018. júl. 25. 12:19
 7/20 A kérdező kommentje:
2# dede. Azt jelenti. És köszönöm a normális válaszokat, főleg neked. Így már tudom hogy nem csak én voltam ilyen helyzetben.
2018. júl. 25. 12:22
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem normális. Kapcsolatfüggő vagy és ez nagyon gáz hosszú távon. Jó az szerinted, ha a lány most csak azért van veled, mert megsajnált? Birtokolni akarod. Ebbe bele fog örülni. És pocsékul fogja érezni magát. Nem az a szerelem, hogy "jaj, nem tudok élni nélküled" hanem az, hogy "egyedül is boldog vagyok, de úgy döntöttem, hogy veled szeretnék élni". Az előbbi csupán birtoklásvágy, a második szeretet. Érted a különbséget?
2018. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

De igen, érzelmileg zsarolod, ha azt mondod neki, hogy megölöd magadat ha szakít veled. Ezért nem fog merni szakítani. Ja, és így pont hogy a saját boldogságodat helyezed az övé elé, mert ha már nem lesz boldog melletted, akkor sem fog tudni szakítani veled, nehogy megöld magad. Neked tök jó, de mi lesz szegény lánnyal? Benne fog ragadni egy olyan kapcsolatban, amiben teljesen boldogtalan...

Egyébként tényleg nem lenne baj, ha elmennél orvoshoz, de nem azért mert "betegesen szeretsz" valakit, hanem mert az öngyilkos hajlamokat kezelni kell...

2018. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Megigértem neki hogy több ilyen dolgot nem csinálok. Nem birtoklás vágy.. Mondtam nekj hogy ne féljen, ha szeretne nyugodtan szakíthat, nem teszek magammal semmit. Ő ebben a hitben él. Nem értitek. Sajnos én nem tudom elmagyarázni. És ahogy elmondtam, sajnos tényleg úgy látszik ahogy ti elmondjátok. Pedig ez nem így van. Ez soha nem volt erősségem, nem is lesz.
2018. júl. 25. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!