Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem nem belé vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem belé vagyok szerelmes, hanem a tudatba, hogy végre van valakim. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de úgy érzem, szerelmes már nem vagyok, kb a második hónaptól. Ez normális, hogy ilyen hamar elmùlik? Nagyon jól kijövünk, és szeretek vele lenni, szeretem őt is, de valahogy mégsem érzem boldognak magamat. Nem tudom mit tegyek, hogy most szakítsak vagy mi legyen.És sokszor úgy érzem, nem is őt szeretem csak azt hogy lett valakim. Nem akarom elveszíteni, mert amúgy nagyon sok mindenbenben hasonlítunk, és ő nagyon szeret. Viszont nem érzem magam boldognak és ez sokat számít, szerintem. Vagy gyakran hangulatingadozásaim vannak. Hol hiányzik és nagyon vele szeretnék lenni, de vannak olyan napok mikor abszolút semmi kedvem vele lenni. Nektek hasonló? 19/L Normális válaszokat, ha kérhetem.
2018. júl. 26. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Légy velem s utána vágynàl a régire hidd el,mert nálam anál lenne tövig s mindig
2018. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen hamar kétségeid vannak, akkor valóban nem az igazi a dolog.
2018. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na látod, ilyen emberekkel fogsz találkozni, mint az első válaszoló.

Amúgy a témára térve szerintem maradjatok együtt, ha szereted nincs semmi baj. Elmúlt a szerelem első látásra, oda a mámor, de attól még szereted és ez a legfontosabb.

2018. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes ilyen "a semminél azért jobb"-dolgokba sokáig beleragadni. Amint kétségek kezdenek el felmerülni azzal kapcsolatban, hogy szereted-e, onnantól kezdve már nagyon valószínű, hogy a válasz nem, és innen az út csak lejjebb vezet. Se magadnak, se a párodnak nem teszel ezzel jót, hiszen ezidő alatt mindketten tovább haladhatnátok az életetekkel, egy lépéssel közelebb az igazihoz. Ehelyett ragaszkodsz valamihez, ami nem is tesz boldoggá igazán?

Nehéz meglépni a szakítást, persze, de vedd úgy, hogy ez a kisebbik rossz.

2018. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat. Az a durva, hogy közben meg annyi mindenben hasonlítunk, annyira egyformán látjuk a világot hogy az már szinte hihetetlen. és a szakítással is amiatt vannak kétségeim mert tudom hogy még egy ilyen embert nem fogok találni. Szóval totál nem tudom mi tévő legyek.
2018. júl. 26. 23:37
 6/8 anonim válasza:
Szia :) Hasonló cipőben járok, én is úgy érzem nem vagyok szerelmes a barátomba, pedig nagyon jó ember és szeretem mint embert, ezért nem tudom én sem hogy mit tegyek. Nem szeretném összetörni sem. Te végül hogy döntöttél? Együtt vagytok még? 18/L
2018. aug. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet velem is, kérdező és előző válaszoló ti hogy döntöttetek?


20/L

2018. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én vagyok a 6-os és én most szakítottam, egy hónapja. Végigszenvedtem ennyi időt, nem voltam különösebben boldog a kapcsolatban, emiatt nem is tudtam 100%-ot nyújtani, teljesen más voltam, mint a többi kapcsolatban, ahol szerelmes voltam. A barátom se azt érdemelte és ezt tudtam. Nagyon ingerlékeny voltam vele, utána pedig mindig rosszul éreztem magam. A szakítást 1 évig húztam, most volt hozzá elég bátorságom. Az elején rossz volt, mert már megszokásból voltam vele, de pár nap alatt elhalványult az érzés és mostmár teljesen boldog vagyok, hogy így döntöttem.

Ha úgy érzitek nem az igazi a kapcsolat, mert mégsem illetek valamiben össze, sose lesz másképp. Egy darabig én is próbáltam sok beszélgetéssel megjavítani a kapcsolatot és szerelmesnek lenni, de néha van ami nem működik és azt el kell tudni engedni. Mindketten megérdemlitek a teljes boldogságot, ebben a kompromisszum szerintem nem működik, én próbáltam.

Ennek ellenére volt barátommal jóban tudtunk maradni és már mindketten boldogok vagyunk.

Sok erőt kívánok mindenkinek aki hasonló cipőben jár! :)

2019. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!