Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom szakitsak-e a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom szakitsak-e a baratommal, ugy erzem nem vagyok bele szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy 3 honapos kapcsolatom tudom nem hosszu, az a problema vele, hogy nem szeretem a sracot, vagyis szeretem de nem ugy. Legalabb is ugy erzem, az elejen tenyleg jo volt minden sokat nevettem vele, jol ereztem magam a tarsasagaba de az utobbi 1honap kezdet megromlani es azota ez csak tovabb romlik, regen mindig baj volt ha elmegy bulizni es sokat iszik, most meg mar ha megy bulizni nem is izgat annyira, mellesleg van egy fiu akit par napja ismertem meg, nincs koztunk semmi nem is talalkoztunk es nem is szeretnek meg van baratom, de nem tudom mit tegyek, szerintetek ha szakitok nem fogom megbanni mert en ettol nagyon felek, mert talan senki nem fog igy szeretni mint ez a srac de van valami baj erzem, hogy ez igy nem jo!:/
2015. júl. 1. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted itt pàrkapcsolati tanácsadók vannak?!


Miért mi döntsük el hogy szakíts-e vele, vagy sem...?! -.-

2015. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kicsi szivem, idézek tőled, ok?

"van egy fiu akit par napja ismertem meg", ha nem lenne fontos, nem is említetted volna. Szakíts a sráccal, tudod legtöbbünket zavarja, ha egy kis magadfajta p_ncimókus húzza a drága időnket.

Az meg hogy félsz...a te dolgod.

25/F

2015. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szakíts,ott van az a másik srác,ő jobban érdekel,szerintem..

17L

2015. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is úgy szakított velem hogy "szeret, de nem szerelmes belém"..igaz, én nem iszok meg semmi, és csak egy hónap volt..

Szóval ahogy gondolod..

2015. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!