Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki így szerelmes?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek semmi nem jó.

Állandóan beszól valamit. Állítása szerint szeret, de én nem tudom.

Ha reggel találkozunk, olyanokat vág hozzám, hogy neki semmi kedve nem volt felkelni, csak a talink miatt tette, mert nem akarta lemondani.

A testemet is leszólja. "Apámnak jobb teste van, pedig ő 45."

A méretem is kritizálja, mondván, még a 13 éves öccsének is nagyobb van.

Kedvességből általában én megyek hozzá (nem egy városban élünk), amiért töketlennek tart. Szerinte így "ő vezet engem".

Egyszer azt is mondta, hogy neki biztos motoros esküvője lesz. Nos, nekem közöm nincs a járművekhez.

Azt is elmondta, hogy mindig szakítani akar (ha nem vagyok vele), de, ha fizikailag együtt vagyunk (nem szexre gondolok), akkor rájön, hogy szeret.


2018. júl. 25. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha neked ez így rossz (márpedig szerintem ebben a kapcsolatban te nem vagy boldog), akkor beszéljétek meg, mondd el neki hogy ez így nem jó. Sőt, én ha ilyet csinálna velem valaki akkor nem beszélnék hanem szakítanék vele... Ha kellesz neki, megpróbál változtatni ezen a viselkedésen. Ha nem változtat akkor meg mindkettőtöknek jobb lesz, ha külön válnak az útjaitok, mert így neked is lesz esélyed egy olyan lányt találni, aki tényleg szeret.
2018. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Hogyne, meg az is létezik, hogy piros hó esik csak elég ritka.
2018. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez a lány elég valószínű hogy AZT HISZI hogy szeret. De még nem érzett idáig szerelmet.

Ilyet nem csinál az aki igazán szereti a másikat.

Viszont ha TE IS úgy érzed hogy igaz amiket mond ( a méreteden nem tudsz változtatni- de nem is kell,mert még ha igaza is van, lesz aki igazán szeretni fog téged és hidd el ez nem érdekli majd) tudom.. ez hülye duma mert a csajok sokszor ezt mondják hogy nem a méret a lényeg stb.. de ez tényleg így van.

A tested pedig ha te nem tartod 'jónak'-'szexinek' akkor tegyél érte hogy az legyél. (DE CSAK MAGAD MIATT.)

2018. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!