Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hány évesen volatatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen volatatok először szerelmesek?

Figyelt kérdés
Illetve hány évesen, és mennyi eggyütlét után csókolóztatok? És szerintetek hány évesen kéne kezdeni?

2018. júl. 27. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
16 évesen voltam először szerelmes, azt hiszem. Soha nem volt senkim, nem is lesz, soha nem csókolóztam, nem is fogok, és olyan, hogy mikor "kéne" elkezdeni nincsen, mivel ez nem kötelező dolog. Egyébként meg mindenki akkor kezdje, amikor akarja. Nehogy már más mondja meg neki, hogy mikor legyen szerelmes és mikor érezze úgy, hogy kell neki valaki. Ha kettő 13 éves összejön, azzal sincs semmi baj, gyerekszerelem, van ilyen, hadd legyenek együtt. Intimitás szerintem azért 16+, de igazából ezt is mindenki maga döntse el. Én speciel olyan vagyok, hogy hót nem érdekel senki véleménye, de abszolút. Úgy élek, ahogy az nekem a legkevésbé rossz. Ha ez valakinek nem tetszik, akkor nem néz rám és kész. Szerintem mindenkinek így kéne tennie, mármint, hogy ignorálja mások véleményét, hisz nem számít az semmit. Neked is ezt ajánlom, kérdező! Kakkants hanyatt minden véleményt és élj úgy, ahogy te azt jónak látod! Ennyi.
2018. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy igazán először 15 évesen voltam szerelmes, kb. 1-2 hónap után csókolóztunk elsőnek, mert eleinte csak barátok voltunk, aztán jöttünk össze. Utána rá 3 hónapra le is feküdtünk, el lehet ítélni miatta, hogy 15 évesen vesztettem el, de nekem kellett ez a fajta intimitás, hogy érezzem őt, szükségem volt rá és nem bántam meg. Az első válaszolóval meg abszolút egyetértek. Én életem, én döntéseim, ha valakinek nem tetszik...pont le van sz*rva:D

16/L

2018. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

13 évesen voltam először szerelmes. 2 évig voltunk együtt, de ez gyerekszerelem volt, csókig jutottunk, mert én 13 évesen nem akartam többet, ő igen. Kidobtam, mert bulizni kezdtem a barátaimmal , neki még nem tetszett.


15évesen ismét beleszerettem egy gitárosba. Nem kellett volna, tipikus rosszfiú volt a srác. 3évig voltunk együtt , de hazugságban éltem mellette. Vele szexeltem először.


19 évesen új barátom lett , ő normális, odafigyel rám , támogat mindenben, két éve vagyunk együtt.

2018. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18 évesen, az első találkán volt csók.
2018. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia

Igazából szerelmes 12 évesen voltam először. Nem volt még párom, csókolózni se csókolóztam.

Szerintem 12-13 éves korban nyugodtan lehet valakije az embernek, csókolózni " kis mértékben " csókolózhat, de ezen túl semmi. ( Ha értitek 😉)

2018. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16 évesen pár hónapig jártam egy fiúval, vele csattant el az első csókom is. Így utólag rájöttem, hogy nem is igazán voltam szerelmes belé, inkább csak sajnálatból jöttem össze vele, de ezt azóta már vagy ezerszer megbántam és a jövőben többet biztos nem követem el ezt a hibát. Azóta még csak nem is szimpatizáltam senkivel, de nem is gond. Másodszorra már alaposan meg fogom gondolni, hogy kivel létesítek kapcsolatot. 17/L
2018. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kb 10 évesen voltam először szerelmes


“mennyi eggyütlét után csókolóztatok?”

semennyi, minden kapcsolatom azzal indul


“szerintetek hány évesen kéne kezdeni?“

ha 15 évesen hoz összes a sors valakivel akkor 15 évesen

ha 20 akkor 20.....blablabla

2018. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tizennégy évesen voltam először szerelmes, és még mindig az vagyok belé. Egy és 9 hónapra rá csókoloztunk először.

Azután igen sokszor említettük egymásnak, hogy már sokkal előbb megtettük volna. De ez így jobb volt, vagyis így mind a kettönkben nagyon nagy vágy alakult ki egy idő után, ami miatt sokkal értékesebbé vált számunkra az első csók, még akkor is, ha teljesen romantika nélküli helyen történt.

2018. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
12 evesen es igazabol azzal indult az egesz
2018. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyoldalúan szerelmes sokszor voltam , de úgy igazán 18 évesen. Az a ckapcsolat viszomt gyorsan zátonyra futott. A mostani párommal 19 évesen ismerkedtem meg.

Azt , hogy mikor csókolózik valaki az egyén érzi , erre nincs egy ráhúzható dolog , hogy 12-13 évesen kell. Szetintem mindenki érzi ,hogy mikor áll készen rá , ki előbb ,ki később.

2018. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!