Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Diákok/volt diákok! Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diákok/volt diákok! Hogyan tudattátok a férfi tanárotokkal, hogy szerelmesek vagytok belé? Mi volt a dolognak a vége?

Figyelt kérdés

Akik nem tudatták, azok éreztek-e bűntudatot, hogy nem mondták el vagy valami olyasmit, hogy "mi van ha tényleg tetszem neki vagy szeret és én nem mondtam el neki, nem tudja"? Mennyire bántátok meg ha nem mondtátok el neki, amikor nincsen senkije?Kivel volt már ilyen?

Saját helyzetem:Engem 2évig tanított a tanárom,akibe úgy éreztem,hogy szerelmes vagyok.Azóta sincsen senkije.Viszont kb. 1 éve nem találkoztam vele,viszont volt amikor ez idő alatt többet gondoltam rá,aztán nem igazán,aztán megint és most megint az az időszak van,amikor nem akarok rá gondolni,el akarom felejteni,túllépni az egészen,mégsem tudok igazán,hiába nem gondolok már rá úgy.Időnként este rámtör egy olyan furcsa érzés,mintha megbánnám hogy nem mondtam el neki és nem értem miért van ez,mikor azt sem tudom,hogy mit reagálna,ha elmondanám neki.Nem akarom azt,hogy évek múlva akárhol pl.osztálytalálkozón majd ne is beszéljen velem emiatt,vagy kellemetlen helyzetbe kerüljek miatta.Többször előfordult az is,amikor tanított,hogy őróla álmodtam és álmomban olyan furcsa,jó érzés tört rám.Nem tudom ennek mennyi köze van az ilyen lelki társi dolgokhoz.

Ráadásul még egy rokonom tudott évekig az érzelmeimről és most azt akarja,hogy legyek ezzel a fickóval,meg szól neki,hogy hol vagyok és ezt megmondtam,hogy nem akarom.Ha el akarom felejteni,akkor miért "jön" mindig vissza? Segítsetek kérlek.. :(

L


2018. júl. 22. 21:21
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
34%

1esnek és 2esnek is tök igaza van!!!

Áruld már el légyszi, hány éves vagy? Itt felnőtt kapcsolatokról lehet kérdezni, szerintem te még 18 se vagy, már ne haragudj.. De, ha több, akkor nagyon gyerekes vagy, felnőtt férfitől ne várj semmit!

2018. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Elmúltam annyi...

Ez nem gyerekesség kérdése.

Feltettem egy rohadt kérdést,amire normális választ szeretnék kapni.

#1 nem tiniregénybe való a történetem.

#2 eléggé bunkó vagy,hogy ilyennek nézel,hogy nekem egy szopásra vagy dugásra kellene valaki.

Jó lenne ha megtanulnának a nagyon felnőttek a kérdésre válaszolni,nem kikerülni a válaszadást ürügyekkel.

2018. júl. 22. 21:57
 3/28 A kérdező kommentje:

Egyéb válaszokat is szívesen meghallgatok,aki képes értelmes választ adni a kérdésemre.

A tinik álmodoznak,de én nem álmodozás miatt tettem fel a kérdést,ezt jó tisztázni.

Köszönöm,aki normálisan válaszol és nem az életkorral meg az ilyen batomságokkal jön.

2018. júl. 22. 22:03
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Kell hogy elmond
2018. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Te elmondtad utolso?
2018. júl. 22. 22:39
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen még nem :(
2018. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
További válaszok jöhetnek még..
2018. júl. 22. 23:27
 8/28 anonim ***** válasza:
75%

De idegbajos vagy kérdező...


Gondolom most az előbbi mondatomat elolvasva most be is rágsz.


Kiábrándító ez a stílus.


Azt kérdezed mi volt a dolgoknak a vége? Nagyon semmj. Nem akarok bunkó lenni de hallottál valaha olyat hogy egy tanár és egy diák összejöjjön?

Felejtsd el az egészet, és lépj tovább.


Most biztos ezt gondolod: könnyű mondani.


Hidd el átérzem a helyzetedet csak én nem tanárba vagyok szerelmes szóval jogos a kivetés.


Próbáld terelni a gondolataudat. Sportolj, barátokkal légy stb. Stb.

Csinálj olyat amit igazán szeretsz. Én is így teszek és már jobb.


Sok sikert!

2018. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Szerintem utolso es utolso elotti a ti stilusotok nem felel meg a kerdesemre adott valaszkent... ;)

Ha csak kotekedni tudtok,akkor nem kell beirni.

Biztos meg van mas felhasznalo aki ertelmes valaszt tud adni,es rendelkezik a szovegertes tehetsegevel.

2018. júl. 23. 09:34
 10/28 anonim ***** válasza:
37%

Az a baj, hogy te azt képzeled, hogy az iskola az egy valami társasági színtér, ahol a tanárok és a diákok pasik és csajok, és egyenrangú félként ismerkednek és párkapcsolatokat alakítanak ki. Eléggé el vagy tévedve. A másik probléma pedig az, hogy azt hiszed, hogy a férfiak azok olyanok, hogy majd te dróton fogod rángatni a tanárodat, évek óta nem láttad, erre majd megkeresed, és a lábad elé fog omlani...


Hadd világosítsalak fel, hogy egy felnőtt ember számára te csak egy kisgyerek vagy, akit tanított, jobb esetben finoman lekoppint olyan szöveggel, hogy keress magadnak fiút a saját korosztályodból, rosszabb esetben pedig belemegy a játékba, aztán meghúz és lepattint, ami egy felnőtt férfitól elvárható is (egy tanártól nem, de rajta áll, hogy melyik szerep szerint fog viselkedni veled). De arra ne számíts, hogy majd egyenrangú félként fog veled bánni, és elkezd szerelembe bonyolódni veled. :D Legfeljebb csak így csinál, hogy aztán jól megkúrjon, aztán meg tovább lépjen.


De azt hozzá kell tenni, hogy egy ilyen fellengzős és arrogáns stílusú lány nem hiszem, hogy fel fogja kelteni az érdeklődését.

2018. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!