Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az exem túltette volna magát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem túltette volna magát rajtam?

Figyelt kérdés
Az exemnek új barátnője van és egy kicsit megvisel.. a kapcsolatunk több mint egy éves volt és mióta szakítottunk 5 hónap telt el.Kissé bosszant hogy annyi mindenen mentünk keresztül és most úgy érzem mintha elfelejtette volna ezt az egy évet. Én nem hinném hogy eltudnám felejteni de ettől függetlenül bele tudnék kezdeni egy új kapcsolatba, lehetséges hogy ő így van ezzel?

2018. júl. 31. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Sőt! Abból kiindulva, hogy már van új barátnője több mint valószínű!
2018. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Miért ne tette volna túl? 5 hónap alatt még egy 20 éves kapcsolaton is bőven túl lehet lenni...
2018. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy szakítás mindig kellemetlen, de ettől nem állhat meg az élet. Elfelejteni nem is kell a történteket, de fel lehet fogni úgy, mint tanulságot. Ebből csak rájössz, hogy mit lehetett volna másképp csinálni, hogy többször ne kövesd el ugyanazokat a hibákat.
2018. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint egy 20 éves kapcsolaton nem lehet csak 5 hónap alatt továbblépni...ha meg ige akkor egy olyan kapcsolatban nem lehetett nagy a szerelem. A mi kapcsolatunkban pedig mérhetetlenül nagy volt a szerelem és nem azért szakítottunk mert hogy nem szerettük egymást.. igazából egy ostoba dolog miatt
2018. júl. 31. 16:25
 5/8 schwagy ***** válasza:
2018. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hahahaha csak nem ettől érzed magad kevésbé értékesnek?
2018. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem felejtette el biztos, de már túltehette magát rajta. Nyilván ő lezártnak tekinti a kapcsolatotokat és újba kezdett bele, mert új korszakot nyitott magának, ez nyilván függ attól is, ki hogyan élte meg a párkapcsolatot, mennyi ideig voltak együtt, hanyadik kapcsolat stb... teljesen megértem hogy bosszant az ilyen, mert sokat köszönhetett neked , és ez így kicsit igazságtalan, de hidd el, nem felejtette el amit együtt csináltatok, de az már a múlte, és valszeg szép emlékként gondol rá. (Amúgy velem is majdnem ugyanez történt amit leírtál majdnem 5 hónappal ezelőtt)
2018. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát most majdnem 2 hónap elteltével még jobban össze vagyok zavarodva ilyen téren.. az exem állandóan nézi az instagramomat holott nem is követ, meg nem rég egy baráti társaságban voltunk és feltűnően kedves volt, de mindegy most már megbarátkoztam a gondolattal hogy most már más fontos neki és legjobbakat kívánom neki
2018. szept. 20. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!