Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik még olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még olyan hogy igaz szerelem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha nem létezne elég nagy bajban lenne az emberiség, véleményem szerint. Attól még, hogy mindig a p*csákról és a dákókirályokról van szó, ugyanúgy vannak normális fiúk és lányok, akik képesek igaz szerelmet érezni. A társadalmi különbségeket, szülői (nem)hozzájárulást, meg az ilyesmiket mostanság már egy fokkal könnyebb túllépni/kezelni, mint régen.



Szóval szerintem van igaz szerelem, de az sosem volt olyan feltűnő, mint az ellentéte.

2018. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

nincs.

Sok a nagyképű himnemű akiket a többi meg csak utánoz.

Ugyanez van a lányoknál is.

Nade vannak normálisak is, akik nem találkoznak mivel a másiknak mindig direkt nem a jelen lévő kapcsolatról ámuldozik hanem egy másikról, mert hogy ő most abba szerelmes xD

És amúgy is a normálisak félénkebbek is. De a mai világba fűvel fával csinálja mindenki szóval..:/

vagy miközben kapcsolatban van, aközbe csalja a partnerét. Esetleg magába álmodozik hogy de jó lenne ezzel, azzal csinálni.

Szóval természetesen nincsen.

2018. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 el szomorítasz :( :/
2018. aug. 3. 18:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt nem mondanám, hogy egyáltalán nincs, ez nagyon erős kijelentés, de tény, hogy manapság már tényleg elég ritka.
2018. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szóval ne is számítsak arra hogy találok egy hű társat aki szeret stb
2018. aug. 3. 18:29
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem reménytelen a helyzet, vannak normális szándékú emberek, de ne várd, hogy rögtön kifogsz egy ilyet. Ahhoz nagy szerencse kell.
2018. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ahhj pedig nagyon türelmetlen vagyok..és jó lenne már egy társ..
2018. aug. 3. 18:36
 8/15 anonim válasza:
70%

Amig ribiskedsz. Addig biztos nem.

Tegnap skyepon irogattam a kerdezovel. Leirta, hogy mar egy eve nincs kapcsolata. Erre tessek. Itt egy kerdese. Par naprol ezelottrol. 😂😂😂

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Amugy 17 eves. Es kiakadt ram, mert kb 2 fiuval ismerkedik egyszerre, de en igy nem akartam irni vele. Erre kiakadt, lehordott mindennek.

Szival vigyazzatok vele, ha eairtok. Kiraknam a kepeset is ide. Az osszeset amit kukdtel. Hogy OKULJ BELOLE, ES HUZD KI MAGAD EBBOL A RIBISEGBOL ES FEJEZD BE.


De ahogy irtal velem tegnap. Hagylak meg szenvedni.

2018. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem ribiskedek :) és az 1 kérdés,másik nem társkeresés céljából vagyok itt fent,a harmadik le írtam mért van ez :) tudod nem fogok olyanra várni aki leszar :)
2018. aug. 3. 19:33
 10/15 anonim válasza:
54%

Aha...aha...hazudjal meg.

Na szevassz!!

2018. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!