Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy srácba de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba de van barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal. Ő 7 évvel idősebb töllem és hosszú párkapcsolatot szeretne de én még szeretnék még kicsit élni és nem lekötni innetől az életemet.Pár hónapja megismertem egy srácot akinek nagyon bejövök és nekem is ő. Sok a közös bennünk és már smároltunk is párszor de mindig összetörök a tudattól hogy van már pasim de iránta már nem érzem azt hogy szeretem. Kérlek segítsetek hogy mit tegyek:( 16/L
2018. júl. 27. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Válts.

A mostani barátod keressen magához való megállapodni akaró lányt, te meg gyere össze az újjal.


16 évesen nehogy már magához kössön. Amúgy sem tartana sokáig a dolog.


Menekülj a mostanidtól, ráadásul ürügyed is van, hiszen ő meg akar állapodni, te meg még nem.

2018. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha már tényleg nem érzel iránta semmit akkor ne erőltessétek. Inkább szakíts, minthogy valaki mástól megtudja hogy csókolóztál azzal a másik fiúval.
2018. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha képes voltál beleszeretni egy srácba úgy, hogy közben van barátod, akkor nagyon valószínű, hogy majd máskor is fog történni hasonló ugyanezzel a fiúval, ha esetleg összejöttök. Ennyi idősen még nincs kifejlődve teljesen az ember lelke, éppen ezért nem szabad csak úgy belemenni egy kapcsolatba. Szerintem mondd el őszintén a barátodnak, hogy megcsaltad. Egy ember sem érdemli meg, hogy ilyen szinten átverjék.
2018. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Gratulálok! Nagyon jó értékrended van, hogy megcsaltad a barátodat, ahelyett hogy értékelted volna és vele maradtál volna, vagy nem értékelted, de akkor inkább időben szakítottál volna vele. Hülyeség, hogy ennyi idősen nem elég érett az ember stb... Inkább csak gyávák az emberek és hazudnak önmaguknak és másoknak, vagy csak nem értékelik azt, aki szereti őket. Hazudj még sokat magadnak meg másoknak... biztos boldog ember leszel.
2018. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Beleképzeltem magam az ő helyükbe hogy ők hogy reagálnának. Soha nem akartam senkinek fájdalmat okozni de barátom is átlépett már sok határt amit mondtam már neki hogy ne de ennek ellenére is folytatta.
2018. júl. 27. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott,mert ennek tényleg semmi értelme nincsen. De erősen szégyelld magad, egy ilyen srác többet érdemelt volna.
2018. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakíts a jelenlegivel, jobbat nem tudsz csinálni.
2018. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!