Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarhat tőlem semmit, jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarhat tőlem semmit, jól gondolom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem és küdött képet amire én leírtam a véleményem és elmondtam, hogy szerintem helyes, aztán megköszönte, hogy így gondolom.

Igazából még nem találkoztunk de már elég régóta beszélgetünk.

És nem lépett eddig semmit.

17/L



2018. aug. 4. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Áhh... megint egy ilyen kérdés... miért várják mindig a lányok h a fiú lépjen? Te is megteheted, ma már egyáltalán nem égő.
2018. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjam el neki, hogy én többet szeretnék?
2018. aug. 4. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen mondd el neki :) Nem veszíthetsz semmit!
2018. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szó szerint, de célozgass rá, szóval egyértelmű jeleket adj neki! #1 voltam ;)
2018. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én is voltam ilyen helyzetben.Lehet nem mer.ha neten keresztül ismered még csak és nem találkoztatok lehet csak azt várja és utána lehet tetszeni fogsz neki.mivel még nem találkoztatok (ha így van) akkor lehet úgy is meg akar ismerni h milyen humoros vagy és milyen a társaságod.Sok sikert! :D
2018. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2018. aug. 4. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!