Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Van egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy fiú aki nagyon tetszik.

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik, csak az a probléma, hogy letiltott, úgyanis volt az osztályban egy ilyen valentin napi, dolog amikor írhattál , egy kis szívecskére neki , névvel , vagy nevtelenul..és akkor az egyik osztálytársam viccesnek találta ,hogy a nevembe ír egy levelet neki.másnap rámír a srác, hogy én írtam -e neki.. írtam neki, hogy nem, de tudom, hogy ki volt, közben ráírok arra a lányra aki a nevemben írt neki, és könyörgött, hogy mondjam azt a srácnak, hogy én írtam..

Azt mondtam neki, hogy én írtam, erre letiltott..



2018. aug. 5. 22:18
 1/10 anonim válasza:
Szerintem hagyd. Ha letiltott az azt jelenti, hogy neki nem jösz be és ilyen helyzetben a legjobb ha nem kezded erőltetni.
2018. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a problema, hog, mindenféle pletyka járja rólam a suliban
2018. aug. 5. 22:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt csúnyán benézted
2018. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
?
2018. aug. 6. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Most ezt nem teljesen értem. Először az írtad neki, hogy nem te írtad, de tudod, hogy ki írta. Utána pedig azt írtad neki, hogy te írtad? És milyen átvezetéssel? Hogy:

-Hello, hát bevallom az igazat, tényleg én írtam neked azt a levelet.

Vagy hogy?

17/F

2018. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Úgy volt,hogy kérdezte, hogy én írtam-e..utána írom,hogy nem, de tudom hogy ki volt, de azzal a lánnyal egész jóba voltam aki "megviccelt" így mondtam neki, hogy elmondom, hogy ő írta, de könyörgött, hogy ne momdjam el, mert a suliban így is

nagyon kinézik...

És mondom oké végül os mi baj történhet, írtam hogy én voltam...

De csak utána jöttem rá hogy milyen gáz dolog volt beleírva, mert azelőtt nem tudtam.

2018. aug. 6. 17:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehát amiközben a fiuval beszeltem, kozben a lannyal is
2018. aug. 6. 17:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Es igen .. irtam neki, h bocs csak " nem mertem bevallani"
2018. aug. 6. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok.

Ja értem. Hát akkor maradt a jó öreg bevallom az igazat dolog. Mondd el neki, hogy hogyan is történt és kérj tőle bocsánatot, lehetőleg személyesen. Hogyha kedves veled és megértő, és tetszel neki, akkor kezdeményezhet is akár, mondjuk elhív valahová vagy valami. De ha mondjuk látod rajta, hogy tetszel neki, tehát kölcsönös a szimpátia, viszont úgy hirtelen nem ugrik be neki, hogy elhívjon téged, akkor te is nyugodtan elhívhatod, mikor köszöntök el egymástól mondjuk így:

-Szóval bocsi még egyszer, esetleg kiengesztelhetnélek egy fagyival(mert most mondjuk meleg van)?

De ezt csak akkor kérdezd meg, ha látod rajta, hogy kicsit zavarban van és a jelek szerint te is tetszel neki, egyébként ne csinálj hülyét magadból.

A másik verzió, hogy ha elmondtad neki a storyt és csak annyit mondd, hogy semmi gond, lekezelő, meg ilyen sietve beszél satöbbi, tehát látod rajta, hogy közömbös vagy számára, akkor nem tetszel neki és ne erőltesd a dolgot. Emelt fővel köszönj el tőle és sétálj el. :)

Remélem, hogy tudtam segíteni.

2018. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon -nagyon sokat segítettél 😄

Nagyon koszi😊

2018. aug. 6. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!