Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy lány, tavaly július óta ismerjük egymást. Közös zenekari érdeklődés miatt jelöltem be, majd rám írt és elkezdtünk beszélgetni. Nem messze lakunk,60 km-re egymástól, már a következő hónapban találkoztunk. Viszont utána valami más volt. Nem nagyon beszéltünk..Egyszer beszéltünk, egyszer nem..Valamikor hónapokig nem..Akkor fordult leginkább komolyra, amikor márciusban elmentünk együtt Pestre egy koncert miatt. Láthatóan jól érezte magát, és én is. Előtte pár nappal viszont megkérdezte, hogy mit érzek iránta. Mondta, hogy ő is picivel többet érez barátságnál. A koncerten nagyon összebarátkozott 2 lánnyal. Pár napja pedig bevallotta, hogy szeret. Nem tudom, hogy a lányok voltak-e hatással rá. Én igazából nem tudom, hogy érdemes-e belemenni, nekem nagyon szimpatikus, más mint a többség. Komolyan gondolhatja? Vagy esetleg azért csinálja, mert nem volt még soha senkije és jó vagyok én is?

Én 18/F, Ő 17/L.


2018. ápr. 2. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolhatja komolyan, csak kérdés, hogy meddig. Ebben a korban tombolnak a hormonok ugyebár. Most még csak te, később már más kell neki ;) 20/N
2018. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolja, csak mivel te vagy a fiú, azt várja hogy te lépj...
2018. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!