Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan gondolja vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja vagy csak szivat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel több mint egy hónapja beszélek, aztán megbeszéltük hogy találkozunk. Meg is törtènt, megcsókolt, bókolt minden szép cucc..

Aztán aznap este facebookon megkérdezte hogy akarok-e a barátnője lenni..én pedig annyira még nem ismertem ugye, meg semmi ilyesmi és nem akartam így az első tali után rögtön..ezt meg is mondtam neki stb.

Persze szarul esett neki, aztán másnap megtudtam hogy barátnője lett, na hát kicsit kész voltam kb egy hétig..aztán utána, ezek után rám írt kb másfél hétre rá, hogy hülye volt sajnálja engem szeret, hogy teljesen ki van stb..és hogy a csajban is engem akart látni..meg ilyenek.

Aztán mondtam hogy oké..második esély mindenkinek jár, nemsokára találkozunk újra. Viszont a barátaim meg úgy elég sokan mondták hogx inkább hagyjam és véleményt szeretnék kérni mert így fura az egész :D


2018. márc. 6. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...nagyon furcsa az biztos. Két dologra gondolok:

1) "két vasat tartott a tűzben" vagyis egyszerre neked is és a másik lánynak is udvarólt. Te nemet mondtál,így a másikat választotta. Azzal valami nem működött,most pedig visszasírja magát hozzád.


2) talán tényleg megviselte,hogy nemet mondtál s úgy akart elfelejteni,hogy mást keresett. De persze rádöbbent,hogy téged szeret s ezért jött vissza. Ezzel az a gond,hogy te nem elutasítottad,hanem nem akartál egy találkozó után fejest ugrani egy kapcsolatba(amit nagyon is jól tettél) ezért elméletileg nem kellett volna kétségbe essenmeg ha nem is nagyon ismertétek egymást,nem hiszem,hogy olyan mély érzései lehetnek.


Szóval olyan 70%-ban az 1-esre tippelek.

Mivel nem tudhatod biztosra így oké,hogy adtál neki egy esélyt,de tartsd a távolságot,mert sanszos,hogy nem igazán vannak érzelmei. Hogy durvább kifejezést ne használjak.

2018. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ah te kis naiv.


Első tali után szerinted hogy lehetne szerelmes bárki?

2018. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!