Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nemkem. Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Még az elején: ez a lány az osztálytársam, tudom sokak véleményét, nekik csak annyit, hogy "vállalom a kockázatot".


Az a helyzet, hogy nagyon tetszik nekem, nem caak külsőleg szép. Gondolkodtam, hogy megszólítom majd és elkezdek vele beszélgetni, és a gondoloatom 2 dolog vágta át: 1. A barátnői előtt nem lenne szerencsés;

2. Ezért a massangernél marardnék, de nem tudom hogyan kezdjem el a beszélgetést úgy, hogy ne a sablon legyen pl. "Szia! Mizu?"


Az elhívom valahova sem lenne nyerő, mert az én osztályomban (a felettem levő osztályban pl igen) nem megszokott az ilyesmi (rögtön arra gondolnának, hogy akatrok valami komolyabb dolgot vele és 99,99% hogy elutasítaná ha így rákérdeznék). A másik dolog, hogy ha valahol van,sosincs egyedül és ez a második indok a massanger-re. Van a falunkban egy medence ami egyben pizzázó és vagyizó is.Mostanában meleg van és 1-2 naponta járok oda, ahogyan ő(k) is. Ott próbáltam már bókolni neki de nem vettem észre, hogy meghallotta volna. Néha szoktunk beszélgetni, de csak akkor amikor nincs egyedül és én sem. Próbálok a lehető leg kedvesebb, udvariasabb, jófejebb lenni vele, de szerintem az a legnagyobb gondom, hogy megáll a tudomány egy sziában. Másokkal tudok rendesen beszélgetni de ő fontosabb nekem, ezért próbálom nem elrontani a dolgot. Van egy osztálytársam aki lazán ráír és beszélget vele, légyszi ne az legyen a tanács, hogy kérdezzem meg tőle, hanem inkább olyan szöveg kell, amivel el tudok indítani egy jó beszélgetést. Most, hogy a medence miatt többet találkozunk, nem tudok elaludni mert folyton azon gondolkodom, hogyan? Mikor? Merrre? Légyszi értelmes válaszokat írjatok, ha nincs elég info jelezzétek (a helyesírási hibákért elnézést kérek, telefonról írok hajnalban)


A válaszokat előre is köszi :) 16/F



2018. aug. 8. 03:12
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. aug. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezekkel annyi a baj, hogy nem ismeretlen a lány, de egyébként voltak olyan dolgok benne, amiket átgondoltam és szűrtem le belőle hasznos infókat. Kössz
2018. aug. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!