Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem nem szeretem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem szeretem, szakítás a megoldás?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, egy iskolába járunk, de ő 19 éves. Nehezen teljesedett be a szerelem köztünk, mert voltak nehézségek amik gátolták. De végül sikerült és 8 hónap eltelte után úgy érzem, hogy már nem szeretem. Távolságtartó szeretnék lenni, de mellette fáj a tudat, hogy megbántanám. Mióta együtt vagyunk sokszor éreztem ezt a furcsa rossz érzést, hogy nem akarok vele lenni, de ez néha megoldodott, most viszont már nem érzem, hogy lenne rá megoldás vagy akármi ami ezen változtathatna. Fáj a gondolat, hogy ha szakítok vele akkor olyan mélyre taszítom, hogy sosem kel fel. Nagyon szeret engem, ő sosem hagyna el, én viszont már nem érzem a tüzet és nem tudom mit tehetnék. Az elején olyan jó volt, bár ezt mindenki tudja, hogy ilyen. Az elején minden szuper aztán meg ... Az első pár hónapban nagyon sokat voltunk együtt, suliba, suli után mindig. Nagyon jól éreztem magam, de ma már tudom, hogy itt rontottuk el. Túl hamar kiismertük, megismertük egymást, nem maradt új dolog ami érdekes lenne. Szerintetek is a végleges szakítás lenne a legjobb megoldás?
2018. aug. 8. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.Ha úgy érzed nem szereted már akkor ne húzd az időt feleslegesen. Mondd el neki szépen és váljatok el csendben.
2018. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván már nem vagyok 19 (de szívesen lennék újra)m, ezért könnyebben is prédikálok.


Ha nem érzed a tüzet, magadat ne keserítsd és őt se tartsd már hazugságban.


Ha eljutsz a szakításig, akkor határozottan. Nincs visszakönyörgés, sem pedig beszélgetés vele. Így a legkeményebb, de hosszú távon így gyógyul ki ő is a leggyorsabban. Ha csak húzzátok és ő tényleg szeret, az csak neki lesz szarabb, mert mindig ott lesz neki egy csonk, hogy hátha.


De ha egyszer és határozottan megmondod, hogy nem, akkor 1-2 hónap alatt kiheveri. 8 hónap az nem 8 év, meg fiatalok is vagytok még.

2018. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha mar nem szereted akkor minden kep mert minel tovabb huzzod annal fajdalmasabb lesz 😏
2018. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkepp szakits. Gondolj arra, hogy lehet atmenetileg megbantod, de valojaban vele is jot teszel, hisz nem huzod az idejet, es megtalalhatja azt a valakit, akivel majd kolcsonos lesz a dolog.
2018. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap megtörtént. Lezártuk. Nagyon Szépen Köszönöm mindenkinek. Valahol most nekem is szar, mert fáj a dolog, hogy nem sikerült és a régi szép emlékek megsiratnak, de aztán kitudja, hogy 1hónap vagy 1 év múlva mi lesz velünk. Probálok pozitiv lenni, hogy egyszer talán rájövök, hogy tudom még szeretni, de ez most huzamosabb ideje nem ment.
2018. aug. 9. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!