Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért jut eszembe mindig az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut eszembe mindig az exem?

Figyelt kérdés

kb. 6 hónapja szakítottunk, de ez nem is volt igazán kapcsolat inkább csak kavartunk 1 hónapig tartott ez az egész.


De mikor látom, hogy egy másik fiúval vagy lánnyal (az se kizárt, hogy biszex) képeken, hogy ölelkeznek meg hú de szeri, féltékeny leszek és legszívesebben már írnék is a barátnőjének, hogy ki az a lány.

Meg belegondolok, hogy milyen jó volt az a kis idő is vele és egy fontosabb mindig elmélkedek azon, hogy egyszer újra összejöhetnénk.


Azóta volt már egy másik lány is de idő előtt cselekedtem és nem lett belőle semmi, valószínűleg azért csináltam azt mert iszonyatosan az exemet láttam benne.


Az imént kiraktam valamit a facebook oldalamra egy videót ahol elég menő extreme sporot csinálok (Nem szoktam nagyon posztolgatni semmit) és ő meg be"hűházta", nem tudom, hogy ez mit jelenthet, de mielőtt azt írnátok, hogy érdeklem őt, erre csak ő tud választ adni.


A másik meg azt se tudom, hogy miért hagyott ott engem, egyik pillanatról a másikra, kioffolta a talikat nem írt vissza nekem aztán egyszer taliztunk aztán megint nem volt semmi. Igaz, hülyén is viselkedtem mert 2 héten áthívtam átjött és kezdeményeztem ő meg elutasította mert félt hogy utána kidobom, de ez jogos volt. Utána meg mikor rá jött hogy fiatalabb vagyok nála kinevetett, erre lehet alapozni?


+info SnapChaten követem és ott látom képeit..


Mondjátok meg, mit csináljak?



2017. dec. 26. 03:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha vissza mész hozzácsak rosszabb lesz.

Sportolj, ismerkedj, tereld el róla a figyelmedet és felejtsd el.Ő csak játszadozik veled.

2017. dec. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kitoroljem snapchaten?
2017. dec. 26. 10:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Több véleményre vagyok kiváncsi
2018. jan. 2. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Torold ki töki, minek szivatod magad?

Nem latod-->elfelejted-->profit

2018. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amióta kitöröltem zsinorban 4 napja vele álmodok, hogy ő a barátnőm meg ilyenek.. egyik almomba katának hívtam, katába szerelmes voltam de a végén nem lett belöle semmi utána jöttem össze az "exemmel". Sokszor volt hogy csókolóztam még vele. Remélem többet nem fogok vele álmodni már, mert ez para
2018. jan. 8. 13:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma is benne volt az álmaimban
2018. jan. 9. 21:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Az imént megint vele álmodtam es azt hogy szakitas utan eloszor talizunk es szalagavatos ruhaban volt es eszmeletlen gyonyoru volt
2018. jan. 25. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!