Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok es volt egy kapcsolatom ahol en szakitottam 1 honapja kb

Az elejen ugy voltam vele hogy megkonnyebbultem hogy vege,probaltam mas fiuval de mas volt

Most a helyzetem az hogy lehetne egy normalis kapcsolatom egy masik fiuval es tenyleg orultem is neki,de a napokba(1 hete lassan) csak a volt baratomra gondolok,ha latom az is fura erzes,ha a kepeket nezem az is fura erzest valt ki belolem es sirtam is emiatt hogy nem tudom mit kezdjek ezzel

2 honapot voltunk csak egyutt de o volt az elso fiu akivel "komolyabb" volt csak kicsit masok vagyunk(o visszahuzodobb en pedig erosebb szemelyiseg) persze egy vitank nem volt nem ez volt a baj

Ez az erzes elmulik ha uj kapcsolatba vagok vagy megeri vissza menni?



2018. ápr. 25. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Az csak jó ha mások vagytok, kellenek közös dolgok, de nem lenne jó ha nagyon sok mindenben egyezntek, mert egymás hiányosságait kell betöltenetek, ami pedig még mindig hiányzik azt közösen kitölteni egy komoly kapcsolatban. De 2 hónap egyenlő a nullával, talán csak ragaszkodás vagy az akkori rózsaszin köd miatt érzel most így.


Akkor menj vissza hozzá, ha Ő hiányzik és nem az érzés.


Egyébként 16 voltam amikor összejöttem a barátnőmmel, 2-3 hónap után már teljesen úgy éreztem, hogy fú milyen komoly és másnak nincs ilyen. Most így 2 év elteltével visszanézve, hogy most milyen a kapcsolatunk és mit éltünk átt közösen, az első 2 hónapra gondolva röhögök, hogy azt hittem milyen komoly volt akkor. Mostanra persze komoly(abb) lett.

2018. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tizenhármas ***** válasza:

Ne aggódj, ez elmúlik :) Persze sajnos idő kell hozzá, türelmesnek kell lenned.

Nem csoda, hogy ilyen érzéseid vannak; az első kapcsolat (bármilyen hosszú is) természetesen emlékezetesnek marad. Az szomorúbb lenne, ha egyáltalán nem jutna eszedbe, nem? Na ugye :D

Viszont talán most még nem kéne beleugrani semmibe, amíg még nem érzed késznek rá magad.

2018. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj bele addig másik kapcsolatba amíg még ilyen érzések vannak benned...próbáld meg hátha van esély helyre hozni, ha pedig nincs, akkor hagyj magadnak egy kis időt rá, hogy túl tudj rajta lépni
2018. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetne most egy normális kapcsolatod? Ezt előre nem tudhatod...
2018. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!