Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek menő lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek menő lány létemre a fiúk közt?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 16 múltam, megyek a 9.be. Szeretném, ha a fiú osztálytársaim menőnek tartanának. Igazából sportos vagyok, nem vagyok magamutogatós, ha kell pimasz is tudok lenni.

Soha nem szerettem igazán lány lenni, ezért akarok a srácok közé tartozni. Velük lehet hülyülni, focizni, bunyózni.

A szerelem nálam nem téma. Ez a csókolózás, meg a kézenfogva sétálós bohóckodás a mi korunkban szerintem elég nevetséges.

Szóval, egy pár hasznos tanács jól jönne.

Szerintetek hogyan tudnék menő lenni a fiúk szemében? Olyan igazi belevaló csaj, akire senki nem mer ráhajtani? Akit inkább havernak tekintenek?


Légyszi segítsetek!



2018. aug. 8. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

"senki nem mer ráhajtani"

terjeszt el, hogy nemi beteg vagy

2018. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Felejtsd el, nagy vagy már ahhoz, hogy most felvedd a menő kisfiú szerepét.
2018. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Miért akarsz menő lenni a fiúknál?

Én is inkább a fiúkkal jövök ki jobban, sőt együtt is szoktunk játszani, de én nem játszom meg magamat, azért hogy velük lóghassak vagy népszerűbb legyek.

De szerintem neked még a lányok körében kéne lenned...

2018. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Legyél az aki mindig is voltál,és marajd is olyan!Soha se változz meg másért! Pláne nem is 1 fiúról beszélünk,hanem többeszszám..Mi értelme volna? Végülis,ha valaki/k annyira vágynak a társaságodra,akkor megtalál,(aki keres az talál),nemkell ahhoz azonosulni.Maradj önmagad.Amit te szeretnél az az óvodás korra és az általános elsős osztályra jellemző,játszani a fiúkkal,sültősapka hátrafordítva,fiúsan öltözködni,beszélni...Ez mind gyerekes észből fakad...Te lassan eléred a felnőtt kort,nemsokára mész a gimibe vagy középsuli,"megkellene jönni az eszednek".
2018. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem vannak fiú és lány barátaim is.

Az osztálytársaim hasonló képet alkotnak rólam mint amilyet Te szeretnél magadról.

Én nem csak fiúkkal lógok, lány barátaim is vannak:

Hogy értem el?: Ha nem szállnak le rólam akkor elküldöm a francba(most próbáltam finoman fogalmazni); ha így se megy akkor sípcsonton rúgom vagy valami hasonló!

Sosem voltam az a cicababa, általában egy farmert és egy sötét pólót veszek fel, mást hallgatok mint a többiek(rock,punk rock,metal,stb.)

De én mindig ilyen voltam!

✌👍

2018. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a tippet
2018. aug. 9. 10:30
 7/10 anonim válasza:
81%
Az légy aki vagy,érezd jól magad és ismerkedj meg velem!
2018. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyél nagyszájú, vagány, beszédes, bulizós, pörgős, életvidám, mosolygós, közvetlen

Nemtom, nekem volt ilyen csaj osztálytársam:D

2018. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezek mind nagyon tuti ötletek. Hálásan köszönöm. Alkalmazni fogom őket.
2018. aug. 9. 17:48
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

buliba rengeteg srác kezdene ki veled

a mosolygós csajok pl nekem sokkal szimpibbek, nagyobb esélyel próbálkoznék náluk és ezzel nem vagyok egyedül

a rocker csajok szintén


mellesleg, ha valaki barátnak választ az azért van mivel szimpatikus vagy neki, ebből akarhat kapcsolatot is idővel


ha azt akarod, hogy semmiképp ne kezdjenek ki veled még az se jó, ha azt mondod lezbi vagy, úgy is sokan próbálkoznának


a nemibetegség az egyetlen kizáró ok amivel tuti nem kezdenének ki veled

2018. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!