Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van ezzel a fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Adott egy srác aki 16 éves. Ez a srác kb. 3 éve megismerkedett egy lánnyal. Nem is gondolta, hogy 1-2 év és szerelmes lesz bele. Az lett. És ez az érzés a tavalyi évben elég erős volt. Az elmúlt időkben volt amikor találkoztak baráti társaságon belül, és az kellemetlen volt az ifjúnak, ugyanis az érzés egy kis része még mindig megvolt. De mivel valamelyest viszonzatlan maradt az érzés, és a távolság is közrejátszott így tovább állt egy idő után. Voltak aztán más lányok is az életében, sőt, voltak igazán komoly pillanatai is nagyjából 3 hónapja, de végül abból sem lett neki semmi.

Viszont. Pár napja mondhatni hoszzú idő után, ami valójában kb. fél-egy év, újra meglátta azt a lányt, akiről az elején olvashattatok. Nos. Újra előjöttek az érzések, de csak pislákolt a láng. De mostanra már egyre inkább kezd növekedni. A fiú mintha, látta is volna, hogy többször figyeli Őt a lány, de úgy gondolja, hogy biztos csak nézte, mert ha jól hallotta, már van barátja. És emiatt egy kicsit össze is van zavarodva, mert mint íródott, viszonzatlan volt a szerelem, de nem teljesen, hiszen a másik fél sem volt visszautasíó, csak egyszerűen nem lett belőle semmi igazából.

Vajon tényleg szerelmes ebbe a leányzóbaal az ifjú vagy csak egy fellángolás, ami régebbi érzéseiből fakad? És vajon a leányzó mit érezhet, ha a dalia folyton megnevettette/teti és Őt figyeli, pluszként hozzátéve azt a baromságnak nevezhető tényt, hogy társaságbam felé fordulnak a lábfejei (ezt tényleg csak olvastam de igaz egyáltalán?)?



2018. aug. 10. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

E/1-ben egyszerűbb lett volna írnod.

Amúgy ez nem szerelem. Ha valaki szerelmes a masikba,annak nem fog kelleni más lány,meg nem lesz olyan,hogy szünet. A szerelmes ember célja ,hogy szerelme tárgyát megszerezze. Ez max.vonzalom lehet,amire nem érdemes alapozni, vonzót kb.majdnem minden emberben találni. Mielőtt nagy reményeket fűznel hozzá.

2018. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy így írtam csak már későre járt és így sikerült :D


De akkor miért érzek nyomást a szívemben? Mert régen tényleg megvolt az az érzés csak megbeszéltem egy barátjával, hogy a távolság miatt inkább ne is kezdejem el a vele való dolgokat, még a kezdeményezést sem. De gondoltam lehet, hogy mindig is Ő belé voltam csak tudtam, hogy reménytelen, de most felszakadt a seb? Vagy nem? Hmm

2018. aug. 10. 09:31
 3/5 A kérdező kommentje:
És mivel nem lett belőle semmi, így a nincs ló jó a szamár/ szamarak is alapon tovább álltam?
2018. aug. 10. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk már,te lány vagy e vagy fiú
2018. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiú
2018. aug. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!