Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 fiú közül kell választanom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vikimanoo kérdése:

2 fiú közül kell választanom, Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hosszú....


Van barátom már 9 hónapja. Egyre gyakrabban veszekedünk. Mindig én vagyok a hibás. Mindig változásra kényszerít.(én nem akarom megváltoztatni, mert szerintem akit szeretsz, szeresd úgy ahogy van).

pár hete rám írt egy régi edzőstársam, aki annó tetszett nekem csak kissé zárkózottnak tűnt úgyhogy hagytam....elmondta hogy ő neki már akkor tetszettem csak nem mert velem beszélni.

Egyre többet gondolok rá és újra azt érzem iránta amit régen. De félek hogy csak fellángolás!!

Szerintetek maradjak ahogy vagyok és várjak? De nem akarok hazugságban élni a barátommal....



2018. aug. 12. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha egyfolytában veszekedtek és változásra kényszerít és téged hibáztat, akkor egyáltalán miért vagy még vele?
2018. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen várj egy kicsit és ha erősödik benned az érzés akkor tisztességesen szakíts a barátoddal mert ennyit megérdemel!
2018. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mit akar rajtad változtatni a barátod? Ha olyan, hogy viseld azt a szoknyát, mert az jól áll, az nem durva, sőt. Ha viszont a viselkedésed nem tetszik neki, akkor az bizony nagy bunkó.

Szerintem amúgy te magad is tudod a választ, ha nem tudsz vele mostanában kijönni, és úgy érzed, hogy az edzőstársaddal sokkal jobb lenne a kapcsolatod, akkor hagyd a fenébe az elsőt :D a párkapcsolatra senki nem kényszeríthet, nem kell olyannal maradnod, akivel nehezebb kijönnőd

2018. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*kijönnöd, bocsi
2018. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A barátomnak én vagyok az első barátnője és emiatt gyakran féltékenykedik és aggódik.... Ezt megértem csak néha már olyan mintha az apám lenne, ahogy kioktat :/
2018. aug. 12. 13:44
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából a másik fiúval nehezebb lenne mert ő 50-60 km-re lakik és most kezdi az egyetemet Pesten. Úgyhogy ritkán tudnánk találkozni: (
2018. aug. 12. 13:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig változásra kényszerít.(én nem akarom megváltoztatni, mert szerintem akit szeretsz, szeresd úgy ahogy van)."


Az élet mozgatórugója jobb esetben a fejlődés. A fejlődés változással jár. Legnagyobb buta bullshit ez a baromság.


Szerintem tökmindegy mit csinálsz, mert egy kis hülye vagy még, biztos lesz még ezután ilyen elkötelezettséggel, vagy 5-6 pasid, akkor már nem mindegy, hogy +/- 1?

2018. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Erre mondjunk?! Szerintem nem random névtelen idegenektől kéne kapcsolati tanácsokat kérni. Mivan ha az adott válaszoló csak egy unatkozó 12 éves mint kb a GYK fele.


Amúgy meg dönts a szíved szerint mi úgyse tudhatjuk neked mi lesz a jó, ha meg mégis buksz ezen a döntésen akkor is egy új tapasztalattal gazdagodsz nem ? Erre a kérdésre csak te tudod a választ.

2018. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Erre kit mondjunk ?**
2018. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem ne válaszd egyiket sem. Ha a pasid így viselkedik vagy beszéld meg vele a problémád vagy szakíts vele ha nem akar változtatni ezen. A másik palival meg összejöhetsz max ha nem megy a kapcsolat mert messze lakik akkor szakítsatok.
2018. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!