Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 fiú közül kell választanom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vikimanoo kérdése:

2 fiú közül kell választanom, Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hosszú....


Van barátom már 9 hónapja. Egyre gyakrabban veszekedünk. Mindig én vagyok a hibás. Mindig változásra kényszerít.(én nem akarom megváltoztatni, mert szerintem akit szeretsz, szeresd úgy ahogy van).

pár hete rám írt egy régi edzőstársam, aki annó tetszett nekem csak kissé zárkózottnak tűnt úgyhogy hagytam....elmondta hogy ő neki már akkor tetszettem csak nem mert velem beszélni.

Egyre többet gondolok rá és újra azt érzem iránta amit régen. De félek hogy csak fellángolás!!

Szerintetek maradjak ahogy vagyok és várjak? De nem akarok hazugságban élni a barátommal....



2018. aug. 12. 13:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 13. 08:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Édes hármas
2018. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ha már ezen gondolkodsz, akkor már vehetjük úgy is, hogy az elsőt meg is csaltad...Mi van veled ember? Az elsővel csak azért jársz mert a másik messze lakik. Kihasználod, csak hogy tudd azt mondani, hogy ,,nekem van pasim". Lehet lepontozni, de nekem akkor is ez a véleményem.

Azt tanácsolom, hogy semmiképp se maradj az elsővel, ha már azon gondolkodsz, hogy szakítasz vele. Vess véget a kapcsolatnak most, ha nem akarod mégjobban megsérteni a másikat. Én ezt tenném a helyedben, bár én nem fogok egyszerre 2 fiúba szerelmes lenni, de te tudod.

2018. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!