Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne itt egy történet, vélemény?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne itt egy történet, vélemény?

Figyelt kérdés

Anno 2 éve ismertem meg a lányt, osztálytársam,nemvolt olyan messze már a nyár, és azon a nyáron mikor bekövetkezett szinte nemvolt egy olyan nap amikor nebeszéltünk volna digitálisan.Viszont nyáron bevallotta, hogy bejövök neki. Egész Szeptemberig tartott ez az intenziv beszélgetés utána jött egy kis kihagyás. Decemberben végig beszélgettünk... Decembertöl egész mostanáig nagyon ritkán beszélgetünk és a dátumra nemeléxem pontosan de bevallotta, hogy ez az egész dolog csak átverés volt.



Mitgondoltok, igaz, hogy bejöttem neki és titkollja vagy tényleg egy átverés volt?



2018. aug. 12. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
átverés, ha eddig nem keresett akkor egyértelmű. Meg mondta is. Az, hogy beszélgetett veled nem jelent semmit, én is sok emberrel beszélek, csak kedves volt hozzád, ennyi.
2018. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. aug. 12. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy régen igaz volt, de most már nem és nem akarta, hogy továbbra is ezt hidd.
2018. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2018. aug. 12. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Szerintem szerelmes volt beléd csak lehet h mivel nem beszéltetek sokáig ezért azt gondolta h ha azt mondja neked h csak tréfa volt akkor újra elkezdessz vele beszélgetni!!! (lehet h azt gondolta h te nem érzel semmit és h mivel nem akarta veled megszakítani a kapcsolatot ezért mondta) Lehet még mindig érez irántad valamit :) :/ amikor nem beszéltetek és volt az a kis szünet a beszélgetések között te nem nézted őt v ő téged?? (a suliban??)

2018. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De feltünt, hogy mindezek ellenére is tulsokat néz rám órákon illetev szünetekben is.
2018. aug. 13. 10:27
 7/7 A kérdező kommentje:
(az első nyáro után legjobb fiu baratja lettem, nemmellesleg)
2018. aug. 13. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!