Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a tinik szerelmesek, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tinik szerelmesek, akkor csak ezt a kérdést teszik fel a másiknak?

Figyelt kérdés

,,járunk?''

,,Bejössz nekem''

Vagy hogy mennek a dolgok...?

Hogyan kérdezik meg egymástól, hogy most mi a helyzet?


Vagy úgy történik, hogy egyszerűen megcsókolja a fiú a lányt egy jó alkalomkor mikor úgy érzi és ha a lány visszacsókolja akkor járnak?


Húú..Én egyáltalán nem vagyok képbe, soha nem volt barátom, most sincs csak igy eszembe jutott ez a kérdés mert kiváncsi vagyok :DDD XDDD


16/L



2018. aug. 12. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sosem voltak ilyenek. Megcsókolt, aztán sokat voltunk együtt, majd egy este mozi után, mikor először aludtam náluk, akkor mondta, hogy hallotta valakitől, hogy mi elvileg együtt vagyunk és mi lenne, ha “hivatalossá” tennénk. Innentől számoljuk mióta vagyunk egy pár.

18/L

2018. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Mi nálunk sem voltak ilyenek. Csak sokat voltunk együtt, már az első alkalomtol minden jól ment és így alakult. De ilyeneket nem kérdeztünk. :)

17l.

2018. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Itt olvastam egyszer, volt olyan, hogy pasi+csaj mindenhová együtt mászkáltak meg mittomén talán csókolóztak is, azt nemtom, de mindenki kérdezgette tőlük, h ti most akkor jártok, és akkor egyszercsak megbeszélték, hogy 'mi most akkor együtt vagyunk?" kérdezte a pár egyik fele ,és akkor erre a másik, h aha v nagyon úgy néz ki- h igy belegondolva. :D Amúgy van, akik megbeszélik, van, akiknek már jön a csókos érzés, meg a bizsergés megvan közöttük átjárja közöttük a teret, és akkor érzik,és akkor ott nem kell kimondani.: )
2018. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*vagy pl ha olyan kis cuki/félénk/romantikus a pasi , akkor esetrleg megkérdezheti hogy "leszel -e a barátnőm", és akkor ott már onnatól 1értelmű a reakció
2018. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátok voltunk egy ideje, egy este megcsókoltam, rájöttünk szimoatikusak vagyunk egymásnak, s megbeszéltük, hogy együtt kipróbálnánk, ennyi.
2018. aug. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát amiket te leírtál, azok elég alpári stílusúak kapcsolat elkezdéséhez :D Szerintem a legjobb módja, hogy elmondja a fiú, hogy ő már régóta többet érez, és hogy a lány szeretne-e a barátnője lenni :) ez ekég romantikus, de mégsem túlzó :) a smárolást én még nem nevezném kapcsolat elkezdésnek, de mindenkinek más ;)
2018. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!