Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem lesz senkim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lány vagyok es még soha nem volt parkacsolatom. Úgy erzem teljesen elkéstem mar, soha nem lesz senkim. Soha nem fogom megtalálni azt akivel tényleg jol erzem magam.

A legtöbb barátnőmnek van/volt barátja es mar tokre gaznak erzem hogy nekem meg nem. Igaz vannak "felteteleim" : nem vagyok hajlandó "csak ugy" egy kapcsolatba belemenni, illetve tényleg szeretnem is igazából szeretni a fiút. Emiatt mar joparat is elutasítottam, az utolsót 1 hónapja kb..

Mar gondolkoztam azon is, hogy a viselkedesemmel/kinezetemmel lenne e baj.. Bár nem tartom csunya lánynak magam, dehat ki tudja :P



2018. aug. 13. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én is 18 vagyok, és eddig nekem egy kapcsolatom volt, az is egy félkegyelmű volt. Én is így vagyok, hogy nem fogok találni senkit, mert mindenki aki rám tapad az vagy undorító, igénytelen, fogatlan, stb. Én pedig egyik sem vagyok. Jelenleg feladtam a párkeresést, ez van. Majd jön valaki, ne keresd!

/L

2018. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem mar en is elkestem mint férfi. Fejleszd a kommunikációs készséged, illetve önmagad úgy általában,a "társadalmi keszsegeket" nem tudom hogy nevezzem. Szűrd az embereket,ez alap,hogy nem minden jött-mentel. A kerdesre valaszolva,lesz,nem vagy még 100eves hogy ezt mond. Csak legyel minel kevesebbet a 4fal között(amennyire teheted persze). Mozdulj ki sokat. Alap...tudom...jon a nem mondod duma,de valljuk be...hogy igy ismersz meg több embert nemde?
2018. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Huu köszönöm a gyors válaszokat!

Az igazság az #2-es hogy egesz sokat kimozdulok. Nem vagyok az az otthonulos fajta. Most nem a bulizást ertem hanem sokkal inkann szeretek "csak ugy" baratokkal lenni. Viszont itt altalaban nincsen fiu,igy nem is nagyon tudok sajna ismerkedni,ilyen szituaciokban.

Biztos vagyok benne, hogy nektek (is)lesz valakitek csak ki kell varni az alkalmat!

2018. aug. 13. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet lesz majd,várj írok neked
2018. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
járunk?
2018. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra varhatok,addig állj egy lábon,amikor engem egy normális csaj szeretni nem fog. Sport/hobbi/érdeklődési kör. Ezek osszehoznak az emberekkel,már van közös téma is akkor.
2018. aug. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!