Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lesz-e valaha valakim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz-e valaha valakim?

Figyelt kérdés
16 eves lány vagyok, de az a helyzet, hogy kb 12-nek nézek ki, alacsony is vagyok, mellem sincs. A problémám az, hogy eddig akik tetszettek, azok minimum 4, de inkabb 8-9 evvel idősebbek voltak nalam. Egy-egy velemkoru talan meg neha ramnez, de akik nekem tetszenek, csak oviskent tekintenek ram. Nem tudom, mikor jon el az a pont, hogy esetleg veluk is tudjak valamit kezdeni.
2017. szept. 3. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lesz! Nem minden fiúnak a nagy mellű lányok jönnek be.Ja és (bár ez csak az én véleményem) ne gyere össze olyan palival aki már 8-9 évvel idősebb tőled.
2017. szept. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Korai még temetned a sorsod. Amit lehet, tegyél meg azért, hogy vonzó legyél. Öltözködj csinosan, (de ne túl kihívóan), sportolj, valamint legyél nyitott az új emberek közeledésére. Légy türelmes, és tartsd nyitva a szemed. Ha adódik valami helyzet, ne érezd magad kényelmetlenül, nyugodtan kezdeményezhetsz te is
2017. szept. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Igen egyszer biztosan lesz :) ne add fel :)

Légy egy kicsit vidamabb es radtalal majd valaki :) viszont igaza van egyesnek , meg szerintem a ferfi nem nem gyozi elégszer mondani de arc jobban szamit mint a mell, meg pici vagy es biztos cuki vagx talan ki tudja, eok srácnak az idealja

18f

2017. szept. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Igen. Változott valami?
2017. szept. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
17f. En elonyos kinezettel ugy gondolom semmit nem szamit a test meg jobbaron arc sem egy lanyban, aki ezeket nezi, sosemlesz hosszu kapcsolata, ot mas vonza nem a szerelem, ha erted... persze lehet van ilyen, de az feherhollo, ugy mondom, dobtam mar vissza bomba csajt pedig o nyomult ram es hivott el randira a kisujjam sem mozditottam, de ez es a belso nem tetszett szamomra, nem lettem szerelmes. Es van is olyan lany akibe lassan 10. éve lettem szerelmes de o sem egy bomba alkat viszont szamomra szep, es erdekes, viszont ez most bonyolult. Elotted az elet es nemkell 15evesen orok szerelmet talalnod. Remelem sikerult erthetoen fogalmaznom igy ekezet nelkul s hogy elgondolkodsz picit.
2017. szept. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, volt egy pont ilyen osztalytarsam.. most 20 eves es bomlanak a pasik erte. :D
2017. szept. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos lesz valakid én kifejezetten nem szeretem ha egy lánynal nagy a melle vagy a feneke vagy ha magas mert én se vagyok egy égi meszelő

Sok sikert. 17f

2017. szept. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lesz, nem kell sírni se itt, se máshol. De csak akkor gyere össze valakivel, amikor szereted és ő is szeret, valamint érzed azt, hogy működhet (HOSSZÚTÁVON) és nem csak arra kellesz neki. Valamint azért, hogy "legyen valakid" soha ne gyere össze senkivel.
2017. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a pici, vékony lányokat szeretem :) (nem vagyok pedofil mielőtt még ezzel jönne vki -.-')
2017. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad, majd lesz valaki, akivel kölcsönösen fogtok érezni. Előtted van még az élet, ne áss még gödröt neki.
2017. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!