Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejzeni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejzeni? Többi lent↓

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány már ismertem pár ève és barátok vagyunk de most elöször szerlmes lettem belé mert most elöször borzasztóan hiányzik még nem éreztem senki íránt ilyet de nem csak hiányzik még sokminden mást is érzek íránta de nem lehet az enyém mivel van valakije hogy tudnám elfelejteni?

2018. aug. 15. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben?Ő tudja hogy hogyan érzel iránta? Mennyire komoly a mostani kapcsolata?
2018. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem tud róla a mostani barátjával 3 éve együtt vannak és még azért is akarom elfelejteni mert nem épp a közelemben lakik
2018. aug. 15. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj másokkal, zárd ki az életedből amennyire csak lehetséges.
2018. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben meg próbálom de ha a családaink jóba vannak és mindig együtt nyaralunk
2018. aug. 16. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!