Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normális az ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az ha a szüleim nem engedik, hogy egy ágyba aludjak a barátommal?

Figyelt kérdés
Én is 18 vagyok és a barátom is.

2018. aug. 16. 01:36
 1/6 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyunk együtt
2018. aug. 16. 01:45
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Normális, főleg ilyen rövid ismeretségnél. Mivel ők gondoskodnak rólad még és valamiért nem tudnak benned és a barátodban teljesen megbízni nem akarnak megkockáztatni egy váratlan terhességet, vagy rosszabbat.

Ha téged ez zavar, akkor beszéld meg velük. Mégis mi az ami visszatart ettől? Nem fogja senki leharapni érte a fejedet.

2018. aug. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem normális.

18 vagy, nem 12. Ezt beszéld meg a szukeiddel. Hogy ha szellemileg még nem is, de testileg érett nő vagy, és vannak szükségleteid ....

2018. aug. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sem normális. 18 vagy, egy felnőtt nő. Szerintem el tudod már dönteni mit szeretnél és mit nem, nem vagy már gyerek, sem Te sem Ő. Beszélj velük!
2018. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit mondanak, miért nem?

Ottalvást külön ágyban, vagy kettesben lenni nappal engednek? Csak nálatok nem lehet vagy hozzá se mehetsz?

2018. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
15 éves lányok terhesek 15 éves fiúktól. De az hogy egy 18 éves fiú ne alhasson eggyütt a barátnőjével és még ezt normálisnak is tartod kedves kommentáló ... Na de kedves kérdező szerintem beszélj erről a szüleiddel hogy ne védjenek ennyire 18 vagy. Állj ki magadért
2018. aug. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!