Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretetből szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretetből szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nagyon jó barátom, nagyon szeretem, de nem vagyok belé szerelmes. Ő viszont belém igen. Emiatt az utóbbi időben kicsit feszült a kapcsolatunk. Ő az egyik legfontosabb ember az életemben, nem akarom elveszíteni.Érdemes adni egy esélyt a kapcsolatnak, ha nálam nincs meg a "rózsaszín köd"?

17/L



2018. aug. 16. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben, egy esélyt mindenki megérdemel. Ebben a mai világban szeressétek egymást, és érezzétek jól egymást társoság-át'..
2018. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is ott van, hogy nekem még nem igazán volt komoly kapcsolatom, és róla tudom hogy igazán szeret és szeretné ha boldog lennék
2018. aug. 16. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat igazából adsz neki egy esélyt. És ha nem jön össze? Akkor végleg vége a barátságnak. Bár ha tényleg szerelmes akkor így se lehet valami jó neki.
2018. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi ilyenem volt nekem is, csak a másik nézőpontból :-D

A csaj szépen elmondta, hogy fontos vagyok neki de csak mint barát,nekem meg elég fontos volt a barátságunk hogy ezt elfogadjam

Azóta is legjobb barátok vagyunk, és már én sem tudnâm elképzelni hogy több legyen köztünk

2018. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy mond el neki hogy attól hogy nem ùgy szereted még nagyon szereted és fontos neked. Nálunk ìgy történt, ezzel megnyugtatta a sértett büszkeségemet :-D

(Előző komment elő)

2018. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!