Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Hogyan tudnék nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan tudnék nem szerelmes lenni belé? Több mint 2 éve szeretem. Többi lent/

Figyelt kérdés
2 éve nagyon belezugtam egy osztály tarsamba. Egyik barátom beszélt vele hogy kiderítse mit gondol rólam és azt mondta hogy én is bejövök neki. Aztán kicsit később próbáltam egyre közelebb kerülni.. Elhivtam talizni suli előtt hogy eggyüt menjünk suliba. Pár hónapig ment minden, nagyon sokat beszéltünk de semmi komoly aztán Elhivtam moziba arra persze már nemet mondott és utána 1 hónapig egymáshoz se szóltunk. utána 2-3 hónapig minden egyes vasárnap írt nekem mindig ugyanazt "Szia mizu?" És így ment sokáig aztán egyszercsak nem írt többet és nem is beszéltünk.. már több mint 3 hónapja semmilyen formában nem beszéltünk egymással de én minden egyes percben csak rá tudok gondolni és nem kamuzok de az összes álmomban benne van. Egyszerűen nem tudom elfelejteni ezt az érzést.:( Legyszives segítsetek már nagyon szenvedek.

2018. aug. 15. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyel ha fontos vagy neki akkor biztos vagyok benne hogy keresne

Mivel nem keres ezert elkepzelheto hogy semmit nem jelentesz neki


Annyit kerek toled hogy ne ess abba a hibaba mint en

Ne irj neki ha nem ir vissza

Es ha el akarod mondani mit erzel iranta akkor eloben tedd

En bevallottam az erzelmeimet valakinek.. Es annyi irt hogy: szupi ne írj többet pls


Szoval ne ess ebbe a hibaba..

Legyel mindig pozitiv es majd allj oda a szeme ele es mondj el mindent amit erzel

Veszteni valod nincs mert ha elutasit akkor meg sem erdemelt teged

2018. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rubina07 ***** válasza:

Nagyban egyet értek az előző válaszolóval.

Bár én a helyedben nem vallanám be neki az érzéseimet, ha jelenleg ennyire nem foglalkozik veled. Szerintem nem éri meg vele foglalkozni. Ne írj neki, ne köszönj neki, semmi. Zárd ki az életedből és keress valaki olyat, aki törődik veled és képes éretten kezelni az ilyen helyzeteket.

Tudom, hogy nehéz nem rá gondolni meg ilyenek, de a saját érdekeidet tartsd szem előtt ebben a helyzetben. Ne szenvedj egy fiú miatt, ha nem muszáj :D

2018. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként én vagyok a fiú.. :,D
2018. aug. 16. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, h pótléknak kellenél, mert remélt valamit valaki mástól, aztán az nem jött össze, úgyhogy visszajött hozzád; de lehet, hogy pont az az adott film nem érdekelte, és abból adódott egy félreértés köztetek. Lehet hogy pl pont fáradt volt, vagy tanulni akart, vagy egy picit magányra vágyott. Ezt nem tagadhatod meg tőle,ha szereted. És mindig írt neked, tehát te érdekelted, ő érdeklődött felőled; lehet, hogy azt akarta kipuhatolni, hogy most mennyire haragszol rá, hogy nem ment el. És azt várta a mizu után, hogy leírd, hogy kifejtsd, vagy hogy találkozzatok élőben , és ott magyarázd el, mi történt , ami miatt te már nem érdeklődsz iránta. Szerintem amúgy személyesen kéne megbeszélni, az úgy sokkal öszintébb, látjátok a reakciókat, nézitek közben egymás rezdüléseit. Szóval találkozzatok , és beszéljétek meg, mint a nagyok, hogy akartok-e még valamit egymástól, vagy lezárjátok együtt ezt a párkapcsolati dolgot, persze barátok még lehettek akkor is ha a párkapcsolati résznek lezárására kerülne sor. Szóval döntsd el, hogy te mit szeretnél, találja ki ő is, aztán hozzátok közös nevezőre az álláspontjaitokat, hogy most akkor mi legyen, mert ez így nem állapot. Szóval gondoljátok át, és találkozzatok. És beszéljétek meg, ne sikkadjon már el a kommunikáció, szerintem ha mind a ketten komolyan gondolnátok, ebből a dologból még kijöhetne valami jó dolog is, de ha te meg pl menekülsz előle, mert mindig csak mizut ír, akkor az azt jelenti, hogy nem akarsz tőle semmit, nem fontos ő neked. Pedig te meg itt azt írod, hogy belezúgtál. Él még ez a láng? Ne legyél olyan buta, hogy nem törődsz azzal az emberrel, akit szeretsz meg ő is téged. Ő törődne veled, mert ő kezdeményezett nagyon sokáig, hogy érdeklődött irántad. De ha te meg a füled botját se mozdítottad rá, akkor az azt jelenti, hogy már nem szereted, nem fontos ő neked, nem érdekel téged, hogy ő mit mond.
2018. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Ha szereted őt, viselkedjél is úgy vele.
2018. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Ja és valszeg csak egy idő után feladta, mert látta, hogy nem érdemes, mert te nem törődsz vele, téged már nem érdekel ő, ezt már lezártad. Szóval valószínűleg ezért hagyta abba az erőlködést, ha már abbahagyta. Nem érdemes ebbe erőt feccölni, ha ez ennyi volt, akkor ha nem érdekel ő téged, akkor minek alázza meg magát azzal és fusson utánad továbbra is, mint egy buta.
2018. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!