Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért pont engem akar? 18/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont engem akar? 18/F

Figyelt kérdés
Hát van egy lány,akivel az elején barátok voltunk de most bevallotta hogy akar tőlem valamit. Hát igazából a külsőm nagyon ronda. Pattanásos a bőröm(tettem ellene,nem sok változás történt),szemüveges vagyok stb. És az a vicces hogy amikor még barátok voltunk akkor randizott tök helyes srácokkal,és őket egyből lepattintotta. Szép lányról van szó. Találkozgattunk is és látszott rajta hogy szimpatikus vagyok neki. Sose értettem hogy mi miatt. Amikor még őt nem ismertem akkor randizgattam lányokkal akik szintén vonzóak voltak. De ettől még sikertelen vagyok a lányoknál. Mert hiába randizgattam velük,később nem akartak kapcsolatot.
2018. aug. 17. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat most ezen mit kell gondolkodni. Ha mindketten ugyan úgy érezték vagjatok bele.
2018. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha állításod szerint ilyen csúnya vagy, akkor valószínű a belsődbe szeretett bele.
2018. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Legyen több önbizalmad, és sodortasd magad az árral! Jelen esetben a szép csajjal! Hajrá!
2018. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Emlékszem elég nagydarab voltam mikor összejöttem barátnőmmel, nem egy nagy disznó, de azért volt rajtam felesleg. Ő körülötte ugráltak a helyesebbnél helyesebb pasik(én is helyes voltam, csak duci voltam), valóban nagyon szép, minden téren. És mégis velem jött össze, azóta már lefogytam és elég szépen kigyúrtam magam, nem tetszettem magamnak. Most már ugyanúgy vagyunk barátnőmmel, csak engem a lányok ugrálnak körbe. Ne töketlenkedj, örülj hogy kikezd veled.
2018. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!