Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anyukám nagyon szigorú, mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám nagyon szigorú, mi viszont szeretnénk kettesbe lenni! Mit csináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a barátom is 16, mindketten szüzek vagyunk.

Bonyolult a történet de megpróbálom elmagyarázni!

2 hét múlva fél évesek leszünk a barátommal. Nos, rengetegszer voltam már náluk, anya viszont szinte egyikről sem tud. 2x engedett át, egyszer amikor születésnapja volt, másodszor pedig hosszas könyörgés után.

Csak nála tudunk kettesbe lenni, nálam állandóan mindenki itthon van. Szóval..értitek, szeretnénk kettesbe lenni.

A gond itt, az anyukám aki NAGYON NAGYON félt, azt mondja hogy gyerek vagyok, meg hogy mi keresnivalóm van nekem ott... leültem már 1x beszélni vele erről (még fogok..) hogy ha bármi OLYAT csinálnánk akkor előtte szólnék neki. De így sem érti.

Nem tudok már mit csinálni vele egyszerűen. Nagyon szeretnék átmenni hozzájuk és tényleg ketten lenni..

Mit csináljak? Mit mondjak hogy végre átengedjen? Abba szeretnék vele megegyezni hogy egy hónapba legalább egyszer átmehethessek.

Értelmes válaszokat szeretnék, nagyon ki vagyok már ezügyben..

Köszönöm!:)



2018. aug. 18. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukád félt téged, ez természetes. Szerintem hívd át a barátodat hozzátok, és ismerjék meg jobban picit egymást anyukáddal, és hátha megenyhül. Minél több időt vagytok egymással, mármint anyukád,te,és a barátod szerintem sokkal jobban megfogjátok érteni egymást, és anyukád is megenyhül majd. :) volt egy 3 éves kapcsolatom, ott az elején, mi se lehettünk nagyon kettesbe anyu végett. De aztán barátnőmmel idővel jól kijöttek és utána már ránk bízott mindent, de csak óvatosan persze. Remélem azért valamit segítettem. 18/F
2018. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem az ilyen szülőket. Elvárják hogy bitonyíts de nem adnak rá esélyt. Hivd át a barátod hogy megismerje.
2018. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mond neki hogy felhívod mi közben ott is vagy. Gondolom nem ott aludni akarsz.

Bízhat benned mert nem fogsz semmi hülyeséget csinálni.

Amúgy érthető hogy félt téged hiszen szeret téged plusz a gyereke is vagy.

2018. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól fél, hogy felnősz. Nem akar elengedni, mert akkor már nem az ő pici lánykája leszel, akit babusgatni kell. Vannak sajnos ilyen szülők, örökké gyerekkorban akarják tartani a gyermeküket és amint kamaszodni kezd, csak még jobban uralkodni akarnak. Ebből lesznek a lázadó tinik... Meg kell értetned vele, hogy lassan felnőtt vagy és képes vagy dönteni a saját életedről. Az tényleg segíthet, ha bemutatod neki a párodat
2018. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Anyukám ismeri a páromat, szimpatikus is neki.

De így se enyhül meg..

2018. aug. 19. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Hidd el az ilyen szülő még a harmincas éveiben is szűznek akar majd látni. Zsarol majd meg minden és összeveszít a pároddal csak hogy vele legyél. Tapasztalat sajnos.)

Úgyhogy egyedül kettőtöknek kell megoldani és ne szégyeljétek hogy ez van hiszen nem te tehetsz róla.

Szervezzetek le egy kirándulást, bármit és nem kell mindent az anyuka orrára kötni. És védekezzetek, ez fontos!

2018. aug. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a nagyszüleimmel voltam így. Nem engedtek át a barátaimhoz még a szomszéd lányhoz se. Egy nap megmondtam nekik ha még egyszer megtiltjátok akkor nálam becsukódik az ajtó de azt tudjátok mit jelent. Azóta szó nélkül jövök megyek
2018. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!