Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a baj velem? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Van megoldas ra hogy ne csinaljam ezt? (Ez valaszt kivan)

Figyelt kérdés

Mióta csak tudok szerelmes lenni, vagy oszinten mondom nem is tudom hogy azt erzek e. Egyszeruen nem tudok 2 honapnal hosszab kapcsolatot apolni, mert mindig elmegy a kedvem. Raunok, vagy nem is szerettem igazan, nem tudok kotodni hosszasan. Vagy lehet hogy csak az jeleni szamomra az izgalat hogy megszerezzem? Leggyakrabban akkora megy el a kedvem, miutan mar lefekudtunk. Peobaltam ez ellen tenni, pl: magamra eroltetni es ugy tenni hogy meg mindig szeretem higy hatha tényleg, de nem. Eddig 6 baratnom volt ebbol 3 mal fekudtem le +1 akivel nem jartam. De mindig ez lett a vege. Az elejen olyan mindig mintha ez mas lenne mint a tobbi de mindig csalodok magamban. Fiu vagyok egy most leszek 17 eves (meleg, biszex sem vagyok)


Gaz lenne igy meg öregedni.



#fiú #szex #lány #szerelem #kivanatököm
2018. aug. 19. 01:39
 1/7 Rubina07 ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem szerelem. Nem találtad még meg a megfelelő lányt. Neked is kell az a bizonyos plusz, ami miatt hosszabb időre el tudsz köteleződni. Nincs meghatározva, hogy mi az a plusz, azt te érzed majd.

Mellesleg, 17 vagy. Előtted az élet. Nem kell izgulnod amiatt, hogy örök életedben ez lesz, mert nem. Akkor jön majd valaki, amikor a legkevésbé számítasz majd rá.

Remélem tudtam segíteni :)

2018. aug. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
12%

Csajok, pia, szex, rock n roll ezkel!

Ebben a korban még nem is kel keresni a kötődés és a komoj kapcsolatot felesleges!

Éld az életed még pár évig, és hamajd kB. 6-7 év múlva is ilyen proglémáid lesznek akkor itt megtalálás minket újra

De szerintem nnem lesz

2018. aug. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az fáj, hogy nem tud írni telefonról a válaszoló. De könyörgöm "komoj" PONTOS J-VEL BA..ZDMEG?......

ESKÜSZÖM AZ ALAPFOKÚ MŰVELTSÉG HIÁNYZIK CSAK AZ EMBEREKBŐL... SEMMI TÖBB, IGAZATOK VAN, MI A BRANTNAK AZ ....



te meg csak hülyíted a lányokat.

17 vagy. Akkor saccra 15-16 éves lanyok zokszó nélkül lefeküdnek veled. Asszem ez nekik szegénységi bizonyítvány....

2018. aug. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy nem vagy meleg,biszex,de tuti hogy kamasz vagy..Ebben a korban ez normális.Nyugi.
2018. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazandibol most is tetszik valaki, egy lany baratom akit egy jo ideje mar ismerek es valoszinuleg kolcsonos az erzes. De mivel nagyon joban vagyunk, egy ilyen fellangolassal tonkre menne ez a kapcsolat.
2018. aug. 19. 10:26
 6/7 anonim válasza:
17 éves kis pelyhedző fszu kamasz vagy neked nem barátnő kell hanem pna. Gyerek vagy még.
2018. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nem vagy elég érett agyilag egy párkapcsolatra. (Mondjuk betenni azért beteszed...)
2018. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!